Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Welka 09:46, 12 maj 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Poczytałam kilka ostatnich stron i uśmiech nie znikał mi z buzi, roślinki piękne pokazujesz, ale opisy masz rewelacyjne, sadzenie i przesadzanie na pewno były ciężką robotą, ale z manewrów sie uśmiałam, a nazwa trawki chochla coś tam mnie zabiła
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Bogdzia 10:09, 12 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wpadnę później bo widzę ze dużo czytania. Buziaczki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jotka 10:11, 12 maj 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Na razie nie stać mnie na nic więcej oprócz pozdrowień, co niniejszym czynie Ale prawie wszystko widziałam
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Milka 10:34, 12 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, telefon został w pracy, no nie mów, że w sobotę wysłałaś! gdzie ja to teraz znajdę!!!
myślałam, że będzie w poniedziałek!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 10:42, 12 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Margarete napisał(a)
Aniu,
ja też myslę że nie jeden a cała pierś medali ci sie należy za tą pracowitośc i energię ( jak sowiecki oficer..... wiesz o czym mówie...)
A ten twój spontan całkiem nieźle wygląda a i wojna ( z flanki na flankę) widac że słuzy twojemu ogrodowi.
Kulki super i tanie, naprawade... ale z tymi bukszpanami tu na Ogrodowisku to szał jakis... ja do tej pory wca\le nie miałam ich w planach ale odkąd zaistniałam na forumto.... o takich marzę... to jak zaraza jakas albo taka ... "jazda obowiązkowa " jak w łyżwiarstwie figurowym. Ale bukszpany są świetne i sobie kilka małych tez kupiłam... czekaja az zrobię je " w kulki".


Zaraza bukszpanowa jak nic
Anka do ubiegłego roku nie była porażona... A za kilka lat tak jej mimo woli powstanie ogrod nie tylko bukszpanowy.... CAłkiem mimo woli.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:46, 12 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Hakone mnie w nerwia... Kupiłam w ubiegłym roku stripe and riche i ma po roku dosłownie kilka piórek!!! Dać jej szansę?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 11:32, 12 maj 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Anek ja wczoraj na dobranoc byłam na bieżąco ... ale nie miałam po akcji olej i szorowaniu wełną drewna siły klikać ... nie miałam i nie mam też paznokci - skutek uboczny bycia stolarką ...

ja jeszcze przed śniadaniem ale muszę skrobnąć bo dostałam dziś dawkę powieści w każdym z jej gatunków i wszystko Anek )))
zatrwożyłam się u Irenki o los dwóch toreb )) ... podróżujących z Rzeszowa do Wrocławia ... nie mogłaś wsiąść ??? ... odebrałabym zasób ludzki w Kielcach ...
śladami obłędnego sadownika szłam i nie fiem ... no kurde Anek nie fiem czy ty w końcu te astry wsadziłaś czy nie ... ... i nie fiem jak to ogarniasz bo to skomplikowane jak matmatyka
w końcu znalazłam antidotum na brak czasu i fiem - tak dla odmiany fiem ... SADZIMY NOCĄ - !!! ... dwie Anie prekursorami sadzenia z czołówką na trzeciej zmianie ... ... Aniu to będą najlepsze ogórki na świecie - tylko kiedy ja mam urlop wziąźć żeby je jeść ... bo ja z tatusiem posadziłam w dzień to chromole ... taaakich nie bendem jadła ...

a ten mak ... ten mak cudny zaraz napiszę u siebie ... albo poczekaj zjem to śniadanie ))) ... i wrócę
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
AniaDS 11:42, 12 maj 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Złota hakonechloa u mnie też nie rosła zbytnio a nawet marniała, marniała.. i znikła
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
reni 11:52, 12 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Aniu ale u ciebie się dzieje... i już piwonia kwitnie
____________________
Ogród... reni
anna_g 11:54, 12 maj 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
asc napisał(a)

Na górze kokorycz.... Zbysiu podpowiedział.. to może ktoś mi odpowiednie co to na dole..... podobne do kokoryczy.. też powinno rosnąć w cieniu.... ale ...... na tym moja wiedza sie końćzy.... zapomniałąm że to posadziłam.... znalazłam za serduszką przez przypadek.


jesli to to samo o co tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/2409-rozpoznawanie-bylin?page=10 pyta Justyna a odpowiada Hania - to też kokorycz
Tak mi się przypadkiem znalazło to wklejam
pozdrawiam deszczowo
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies