Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

tengel27 19:05, 12 maj 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
U ciebie Aniu jak zwykle pięknie. Zachwycają mnie Twoje lewizje - są rzecudowne. Może moja za kilka lat też tak będzie wygladać.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
MarekW 20:04, 12 maj 2013


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
wiunia napisał(a)
Aniu kochana może wiesz przypadkiem co to za roślina? Rosnie sobie obok forsycji i prawdopodobnie M ją wkopał jako forsycję również jak była malutką witką dwa lata temu, ale to pewnie jakiś zwyklutki krzaczek i nie wiem czy go zostawić czy zlikwidować Trochę głupio ale nie wiem co to?


Dla mnie to wygląda jak zwykła brzoza, ale mogę się mylić
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Mala_Mi 20:16, 12 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agnieszko - kwitł długo i zaczął wcześnie.... ładnie mi zimował już w gruncie..... nie mogę znaleźć nazwy...
to z zeszłego roku, różowa kępa na środku


A jesienią po prostu zgnił

Może jakiś grzyb się przyplątał..... ja bym zaryzykowała i kupiła, bo naprawdę bardzo ładny...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 20:21, 12 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wiunia... u Ciebie już napisałam..... i widzę, że Marek potwierdza, że to może być brzoza..

Nie gadamy nurkujemy... czasu brak.... pozdrawiam zaglądających..

I kolejny dowód, że bukszpany u mnie już były wcześniej... uchowane z całkeim małych sadzonek...


Trochę koloru w pochmurny i zimny dzień... już jest -13.. koszmar.. jednak coś jest w tych zimnych ogrodnikach... wczoraj prawie 30, a dziś 13.


I powojniki..... ten ładniejszy


I ten brzydszy.... może ładny, ale kwiatów nie widać, trzeba podejść i się wpatrzyć... taki mdły...

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AgnieszkaW 20:25, 12 maj 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
wiunia napisał(a)
Aniu kochana może wiesz przypadkiem co to za roślina? Rosnie sobie obok forsycji i prawdopodobnie M ją wkopał jako forsycję również jak była malutką witką dwa lata temu, ale to pewnie jakiś zwyklutki krzaczek i nie wiem czy go zostawić czy zlikwidować Trochę głupio ale nie wiem co to?



A nie jest to przypadkiem młoda osika? Czy listki drgają i szeleszczą mocno na wietrze, bo tak ma osika. Sylwetka troszkę podobna do grujecznika, ale chyba liście inne.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
MarekW 20:26, 12 maj 2013


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Widzisz Aniu, a ja zapomniałem o zimnych ogrodnikach - no prawie, bo sobie o nas przypomnieli. Dzisiaj w dzień temp spadła z 25 do 12 teraz a przecież dziś Pankracego, ale po Zośce będzie już tylko lepiej
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Bogdzia 20:38, 12 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Trudno Cię dogonic ale dogoniłam mimo sporej zadyszki. Nie bede komentowac wszystkiego bo znów mnie zadyszka złapie bo tyle tego piękna pokazałaś. Jest cudnie. Twój ogród to nr1.A ja ciągle mam w oczach widok ubiegłorocznego nieba odbitego w Twoim jeziorku, chyba mi już tak pozostanie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 20:53, 12 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ani zimni ogrodnicy!!! Przymrozkó nie ma, nie narzekamy!!! U nas od kilku dni tylko +15 stopni w ciągu dnia....
Kwitną ci już powojniki? Skandaliczny skandal!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gabriela 21:15, 12 maj 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
asc napisał(a)
[b]I








Piękne narcyzki, ale nazwa okropna... nigdy nie zapamiętam. Przepisuję z kartki Pepperziva White




Lewizja wyglądająca z tego jakby pękniętego kamienia - cudo.
Narcyzy jakby były wycięte z papieru, gdzieś Ty namierzyła taką oryginalną odmianę?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
eliza3 21:33, 12 maj 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Aniu, lewizja cudniasta, pięknie u Ciebie rośnie, a słyszałam, że to trudna roślina w uprawie?
U Ciebie wszystko jakieś dorodniejsze, piękniejsze, a ciekawostek tyle, jak w ogrodzie botanicznym
Czarujesz ??

____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies