Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój zielony świat

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój zielony świat

Basilikum 18:35, 28 paź 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Justyna na poczatku chcialam zacytowac jedna fotke, potem kolejna a po obejrzeiu musialabym wszystkie
piekne kolory, super masz oko
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
UlaB 18:55, 28 paź 2017

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Justyna napisał(a)



Gdyby na tym zdjęciu byl jeszcze chichuachua byłby komplet z którego mój młodszy wybiera i wybrac nie może
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Milka 11:41, 29 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ależ cudownie uchwycona jesień
Tina ma super koleżkę Wspaniałe ujęcie ich, jako trio, buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Fuksja 19:46, 29 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 393
Cudne fotki. Kiwi udaje się u nas,u moich rodziców już od 25 lat w ogrodzie. Twierdzę, że jest nawet smaczniejsze od kupnego.
Piękny zwierzyniec.

Gdyby na tym zdjęciu byl jeszcze chichuachua byłby komplet z którego mój młodszy wybiera i wybrac nie może


Justyno jeśli nie masz nic przeciwko to ja uzupełnie komplet moją księżniczką Sisi długowłosą chichuachuą.



____________________
pozdrawiam,Ania
Katkak 20:10, 29 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
taki jamniczek długowłosy nam się kiedyś marzy .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
UlaB 22:27, 29 paź 2017

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Fuksja napisał(a)


Justyno jeśli nie masz nic przeciwko to ja uzupełnie komplet moją księżniczką Sisi długowłosą chichuachuą.








słodka maskoteczka
charakterna czy raczej spokojna?
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Makao_J 10:48, 30 paź 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ja jeszcze nie doczekałam się owoców na swojej aktinidii. Aż ślinka pociekła na widok Twoich
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Kasia_CS 11:23, 30 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makao_J napisał(a)
Ja jeszcze nie doczekałam się owoców na swojej aktinidii. Aż ślinka pociekła na widok Twoich


W którymś programie rok w ogrodzie było info, że żeby owocowała muszą być co najmniej 2 rośliny, żeby mogly się krzyżować. Masz dwie?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Fuksja 08:42, 31 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 393

słodka maskoteczka
charakterna czy raczej spokojna?



Oj to słodziak z charakterem. Pełnowartościowy pies, uwielbiający domowników, upierdliwa do bólu, jak nas nie ma to śpi a jak jesteśmy to czas spędziłaby na nas. Uwielbia spacery i noszenie na rękach, bardzo kontaktowa, szybko się uczy, cudowna miękka sierść, nie wiedziałam, że psy potrafią pachnieć. No cóż, jesteśmy w niej zakochani, te małe, czarne, sarnie oczęta nas uwiodły.

Co do kiwi to jest obupłciowa odmiana, aktinidia ostrolistna Issai, tą ma moja koleżanka. Świetny smak, szybko owocuje, polecam.



Zapomniałam dodać, że nasza księżniczka nie lubi wcześnie wstawać, śpi tak długo jak domownicy.
____________________
pozdrawiam,Ania
Justyna 20:30, 04 lis 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Dziewczyny, dziękuję za pochwały fotkowe, ogrodowe i psiakowe


*****

Dziś była ładna pogoda, idealna na prace i radości ogrodowe

Odwiedziłam przyjaciół i uwieczniam kilka pięknotek z ich ogrodu, zapraszam na kolory jesieni

Pięknotka




____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies