Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Moje spełnione marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Moje spełnione marzenie

dorkow0 15:53, 19 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
asc napisał(a)
Witaj.... ja też zamarzyłam o rh i zrobiłam podwyższone rabaty, bo u mnie glina straszna i wykopanie wielkiego dołu nie pomaga... a dzięki podwyższonym rabatom, powstał dół w ziemi, a jak dół już był..to stwierdziliśmy robimy oko wodne Zobaczymy, czy podwyższenie wystarczy dla rh....... ale powinno być dobrze, bo nawet zdychający egzemplarz przesadzony ładnie odbił, a miałam go wyrzucić.. M nie pozwolił..


Witaj Aniu... Jeszcze nie wiem, czy będą podwyższone rabaty, bo ziemia nie jest zła i wystarcza dołek dobrze wzbogacić... Ale jeszcze pomyślę nad tym...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
dorkow0 15:59, 19 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
kasik778 napisał(a)

Napiszę Ci na priv... Ale masz rację, koszty są duże... Ja już nawet nie chcę myśleć ile mnie będą w tym roku zmiany kosztować... Ale tak mnie to cieszy, że nie umiem zrezygnować z wielu rzeczy w ogrodzie...


Ja tak mam co roku, na wiosnę robię kosztorys i zamierzam się go trzymać, a i tak przekraczam go później kilkakrotnie


Witaj Kasiu... Ja już przekroczyłam kosztorys... Z roślin miałam kupić tylko Rh, ale jeszcze Żurawki mi pasowały, i jeszcze mam na widoku szczepionego iglaczka... A miałam tylko architekturę w tym roku robić...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
dorkow0 16:01, 19 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Ewelinka231281 napisał(a)
Witam!
Gdzie zamówiłaś żurawki, tam gdzie Ci podałam czy kogoś innego znalazłaś?
Pozdrawiam


Cześć Ewelinko... Tam gdzie mi podałaś zamawiałam, nawet trzeba się teraz rejestrować, żeby tam wejść, ale może to i lepiej... Będę mieć wgląd na to czy jest...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Mala_Mi 18:25, 19 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Czy to sprawdzone miejsce na żurawki???? Jak tak to też proszę o namiar..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Welka 11:24, 20 sty 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Aniu, podam Ci namiary w marcu/kwietniu jak dostaniemy już sadzonki. Zamawiałam pierwszy raz, Kasik i Dorota u tego samego, więc we trzy ocenimy czy sprzedawca godny polecenia.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Milka 11:27, 20 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)
Czy to sprawdzone miejsce na żurawki???? Jak tak to też proszę o namiar..


Aniu, planujesz zakup zurawek, cos zmieniasz?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gosiniak 11:30, 20 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Tych roślin to zawsze się nazbiera, a ile jeszcze nieplanowanych wejdzie między czasie, z tym też się trzeba liczyć, w końcu okazji nie można przepuścić Dobrze, że żurawki można dzielić, bo tak też bym niedługo zbankrutowała, pozdrawiam niedzielnie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
malgocha1960 11:35, 20 sty 2013


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Mozecie wejść na podstolecmarek.Facet ma spora oferte bylin,żurawki też,a poza tym sprawdzony sprzedawca.Ja zamówiłam teraz około 40 bylin u niego,a z ubiegłego roku wszystko od niego ładnie rosnie.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
wiunia 20:24, 20 sty 2013


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Dorotko, pozdrawiam serecznie i cieplutko w niedzielny wieczór
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
dorkow0 09:18, 21 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witam Was serdecznie... Wy tu u mnie, a ja śpię...
Aniu, Ewelinko, Irenko, Gosiu, Małgosiu, Wiuniu... Serdeczności dla Was... I kwiatuszek... Mam nadzieję, że dziś troszkę pobędę z Wami...

____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies