Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Krowy, staw i my...

Pokaż wątki Pokaż posty

Krowy, staw i my...

monteverde 22:38, 21 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Zaintrygował mnie tytuł wątku i wpadłam i tak jak Vita miałam nadzieję zobaczyć piękne stado krówswojego czasu też miałam co roku cielątkę , którą dostawałam akonto imienin, po od pojeniu od matki i pasła się na mojej łące, która była duża, do tego poiłam ja kawą zbożową i dodatkowo dostawała śrutę ale nie pamiętam z jakiego zboża i jajka kacze bo ich nie używałam, wyglądała pięknie i każdy co przechodził to zwracał na nią uwagę, wszystkie miały zawsze na imię Mućka no ale przeznaczenie wiadomo jakie potem było takie były czasy. Do wątku będę wpadała, więc pokazuj zdjęcia co tam jeszcze masz , cielątko prześliczne pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Marlenaa 22:40, 21 lis 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Witaj Haniu.
Piękny staw. Dziękuję, pokażę M. bo on to zawsze nosem kręci na ten staw.
Jeśli możesz to nie usuwaj tych zdjęć.
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 22:44, 21 lis 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Monteverde - dziękuję za odwiedziny Stopniowo będę pokazywać resztę.

____________________
krowy, staw i my
krisec 22:55, 21 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Witaj Marlemaa. Twój avatarek bardzo mi się podoba, dodaj fotkę w powiększeniu, no piękna krówka.
Zapowiada się ciekawy wątek.
Pozdrawiam.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Marlenaa 23:09, 21 lis 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Witaj Krzysztofie w moich bardzo skromnych progach
Jestem w szoku, że już tylu ludzi mnie odwiedziło. Bardzo mnie to cieszy
____________________
krowy, staw i my
Justyna 23:10, 21 lis 2012


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Witaj Marlena!
Cielaczek słodki
Czekam na dalsze relacje i zdjęcia.
Serdecznie,
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Marlenaa 23:14, 21 lis 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Czas bardzo szybko biegnie w tak miłym towarzystwie , ale niestety na dziś kończę, bo moje dziecię zaraz się zbudzi, a to nie będzie jedyna pobudka
____________________
krowy, staw i my
hanka_andrus 23:38, 21 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zdjęcia są moje własne,chociaż staw nie mój. Zostawię.Może się przydadzą....Jeszcze ktoś na Ogrodowisku ma ogród ze stawem.....może przypomnę.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
KasiaWB 00:01, 22 lis 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj Marlenko oficjalnie bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się założyć wątek i pokazać swój raj Jesteś już na takim etapie budowy, że pomału można planować i zakładać ogród cuuudownie będzie pięknie, ja to wiem no i nawozy naturalne pod ręką
Będę zaglądać, jak tylko czas pozwoli Trzymam kciuki!
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
elzbieta_b 07:40, 22 lis 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Witaj Marlenaa Z nami będzie Ci dobrze. Zawsze ktoś doradzi, pokaże ładne zdjęcia. Ja zakładałam ogródek w czasie budowy domu. Nie mogłam wytrzymać i kupowałam dosłownie różne rośliny i sadziłam, potem przesadzałam itd. Ty masz to szczęście, że możesz od początku podejrzeć różne ogrody i wybrać pomysł dla siebie. Działaj! Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies