Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Krowy, staw i my...

Pokaż wątki Pokaż posty

Krowy, staw i my...

Marlenaa 21:19, 21 lis 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Witam wszystkich bardzo serdecznie

Na początek zasmucę tych, którzy wchodząc na ten wątek mieli nadzieję ujrzeć piękny, kolorowy ogród; jeszcze nie dziś, ale może wkrótce, tzn. za kilka ładnych lat
Muszę również nadmienić, iż w dużym stopniu do utworzenia tego wątku zachęciła mnie KasiaWB; Kasiu dziękuję

Oczywiście jak większość "świeżaków" najpierw podglądałam ogrodowisko ładnych kilka miesięcy. Trafiłam tutaj szukając w internecie pomysłów na rabaty iglakowe. Pierwszym ogrodem jaki zwiedziłam był ogród Sylwi - Ogród Sylwii od początku. Pomyślałam sobie: jejku jak ślicznie. Potem zorientowałam się, że jest tu całe mnóstwo pięknych ogrodów ..... aaaaaa też tak chcę - pomyślałam i zwariowałam
____________________
krowy, staw i my
Gardenarium 21:22, 21 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To prawda, zawsze mamy nadzieję na "pismo obrazkowe" czyli kolorowe fotki, ale jeśli opowieść ciekawa to także Cię z radością przyjmiemy, a na to się zanosi.

Witam więc jako gospodyni Ogrodowiska
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Hogata 21:28, 21 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj. Co raz więcej osób trafia tak jak ty (czyli ja też). A jak się już wejdzie do zaczarowanych ogrodów to już wyjścia nie ma, zostaje się tu.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
vita 21:31, 21 lis 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4014
Krowy, staw i my? Wy, to jeszcze nie wiemy, staw budzi ciekawość (o zazdrości nie wspomnę), a krowy, no krowy to jest dzisiaj inwentarz luksusowy. I każdy o tym wie...ale macie naprawdę te krowy, czy tak tylko ściemniacie? Macham i pozdrawiam
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
akanta 21:31, 21 lis 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Witam.!Skoro masz tak pięknego cielaczka to i łączkę,pokazuj więc okolicę i ogrody natury.Mnie to kręci.Pozdrawiam i czekam !
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Marlenaa 21:42, 21 lis 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
O jejku już tyle ludzi tutaj. Witam Danusiu, hogata, Vita i akanta.
Zaraz ciąg dalszy, tylko niestety mam internet blueconnect czyli ślimacze tempo

____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 21:49, 21 lis 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Działak ma prawie pół hektara. Docelowo ogród bedzie miał ok 30 arów, reszta to dwa stawy w tym jeden do zlikwidowania (za mało w nim wody i nic się nie da z tym zrobić)
Działka kiedyś należała do moich rodziców. Oni ją przekopali, użyźnili, wyrównali, zasiali piękną trawkę, był sadek, warzywka, trochę iglaków i kwiatków. Potem rodzice wyjechali, a działka została pozostawiona sama sobie na kilka lat. Do momentu gdy stałam się jej właścicielem i zaczęliśmy budowę domu. Oczywiście po pięknej trawie ani śladu, ale teren w miarę równy.
W tej chwili dom jest w stanie surowym zamkniętym, więc jeszcze dużo przed nami. Tak wiem, wiem nie zakłada się ogrodu przed zakończeniem prac budowlanych no ale cóż.
____________________
krowy, staw i my
Gardenarium 21:54, 21 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A Kasia WB zakłada
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 21:56, 21 lis 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
WItaj

Opis prawie jak mojej działki Z tym, że staw zamieniam na jezioro Wstawiaj koniecznie fotki - pooglądamy Twoje miejsce na ziemi
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Marlenaa 21:56, 21 lis 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Vita - Jeśli chodzi o tytuł wątku, krowy to nasi sąsiedzi zza płota, a raczej zza siatki

____________________
krowy, staw i my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies