Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

alinak 22:40, 04 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
aha - to będzie jednak dość duże wyzwanie .ale pamiętam z wydania werandy takie rozwiązanie . efekt był super . z tym że pamiętam , tam nawet palmy rosły i draceny
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Syla 22:46, 04 sty 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Dzisiaj miałam się zabrać za wyrysowanie planu nasadzeń ale niestety siły brak z powodu grypy !!!! Mały leży od rana z wysoką temperaturą a ja przeciwnie z niską z tymi samymi objawami ..... Pogoda nie dopisuje zdrowiu no ale nie ma tego złego .... kiedyś to minie i oby do wiosny .....!!!

Jak coś nabazgrolę w wizualizacji to poddam konstruktywnej krytyce

Tyle się u was w wątkach naczytałam i pooglądałam inspiracji , że tym razem śpieszyć się nie będę i coś wreszcie postanowię u siebie na niezagospodarowanych rabatach ..... Szukam plastikowych intensywnie czerwonych nowoczesnych foteli ogrodowych z oparciem w kształcie płatków x 2 .... bo w takim kolorze będzie częściowo ściana wodna oraz oprawa lustra .... Pustaki już są ......

Wszystkim życzę zdrowia !!!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:49, 04 sty 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
alinak napisał(a)
aha - to będzie jednak dość duże wyzwanie .ale pamiętam z wydania werandy takie rozwiązanie . efekt był super . z tym że pamiętam , tam nawet palmy rosły i draceny


będzie bez palemek i bez dracen .... ale będzie na okrągło i nie tylko Tyle pomysłów mam w głowie .... muszę się zabrać koniecznie za rysowanie , bo bez tego ani rusz..... Zrobiłam sobie kilka zdjęć i na nich poćwiczę nasadzenia co by potem nie przesadzać roślin i niepotrzebnie wydawać kasę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
noemi 22:52, 04 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Syla zdrówka życzę po 10 stycznia ma wrócić zima i wymrozi te zarazki precz ... a fotele nowoczesne ... oparcia w kształcie płatków ... będę szukać

____________________
ogród magdalenka
Gabrysia_ 22:52, 04 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Oj to dużo zdrówka życzę
Grypa panuje.
____________________
Syla 22:56, 04 sty 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
noemi napisał(a)
Syla zdrówka życzę po 10 stycznia ma wrócić zima i wymrozi te zarazki precz ... a fotele nowoczesne ... oparcia w kształcie płatków ... będę szukać




Liczę na Ciebie bardzo,bardzo ja jakoś nie umiem wyszukiwać takich rarytasków .... nic ciekawego mi w łapy nie wpada A jak foteliki zakupię to wówczas kolor tynku na śniany wymienione dobiorę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:57, 04 sty 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gabrysia_ napisał(a)
Oj to dużo zdrówka życzę
Grypa panuje.


No wiem właśnie ..... najbardziej mi żal dzieciaczków jak się tak męczą a ja sobie jakoś poradzę bo przecież ktoś musi być sprawny .... dziękuję , buziak
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
agata19762 23:00, 04 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
życzę duuuuuuuuuuuużo ZDRÓWKA !!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam cieplutko
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Joanka 23:08, 04 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Sylwuś a ja się zmagam z zapaleniem gardła i ucha.
Już tydzień łykam antybiotyk a poprawy nie widać.Masakra jakaś.
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Mala_Mi 23:12, 04 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Syla napisał(a)

Hmmm.... wymasowana, wypoczęta, zrelaksowana Dla Ciebie wiosna mogłaby się już zacząć
A Twój ogród dla wielu jest już idealny!!! I musisz to zaakceptować
Buziam prawie noworocznie


Akceptuję choć brakuje dużo dużo do tego co dla mnie idealne ściskam noworocznie !!!

Perfekcjonistka w każdym calu........
A grypa precz......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies