Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowe rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowe rabaty

Bogdzia 21:31, 21 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No nie mów że Tobie średnio sie podobają. Są sliczne i masz się zachwycac i im to powiedziec bo się pogniewają i na drugi rok nie zakwitną.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Martek 22:26, 21 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Bogdzia napisał(a)
No nie mów że Tobie średnio sie podobają. Są sliczne i masz się zachwycac i im to powiedziec bo się pogniewają i na drugi rok nie zakwitną.

HihihihiCoś w tym prawdy jest Bogdziu co mówisz,ale rok temu też to mówiłam i patrz obrodziło 3 szt.więcej
Bo to chyba też tak jest,że jak na czymś nie zależy to,to mamy,a jak czegoś pragniemy to umyka
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 22:31, 21 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Syla to jest jedno ze zdjęć zrobione jeszcze w ogrodniczym.Może lepiej go widać.Drugie zdjęcie to jak jeszcze nie zasypałam go.Sama nie wiedziałam,którą stroną najlepiej posadzić .Jak spojrzałam na tą stronę co teraz jest tyłem to ona wydawała mi się najatrakcyjniejsza i tak na zmianę.W końcu jest jak widać

____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
KasiaWB 23:12, 21 kwi 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marta bardzo dziękuję za przemiłe spotkanie i popołudnie oraz ugoszczenie Czas tak szybko upłynął,ale tak to już jest w dobrym towarzystwie, nie wiadomo kiedy lecą godziny. Oczywiście jak zwykle się nie nagadałyśmy Było bardzo fajnie.
Kwiatki dla Ciebie moje balkonowe )


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:17, 21 kwi 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
u siebie już wprawdzie pokazałam, ale na takie coś - koper gigant (jakieś 3 metry wysokości) natrafiłyśmy z Martą podczas buszowania w "tajemniczym" ogrodzie )))))) może ktoś zidentyfikuje co to może być )







zdaje się, że tak startuje wiosną, ale pewności nie mamy )



____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
justi 23:18, 21 kwi 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Dotarłam w końcu i do Ciebie. Fajnie spotkanko miałyście.
Dziś super pogoda to kawusia pewnie w plenerze...
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
barbara_kraj... 23:49, 21 kwi 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
KasiaWB napisał(a)
u siebie już wprawdzie pokazałam, ale na takie coś - koper gigant (jakieś 3 metry wysokości) natrafiłyśmy z Martą podczas buszowania w "tajemniczym" ogrodzie )))))) może ktoś zidentyfikuje co to może być )



zdaje się, że tak startuje wiosną, ale pewności nie mamy )





Dziewczyny, natknęłyście się na BARSZCZ SOSNOWSKIEGO!!! To okropna roślina, bardzo trudna do wytępienia i groźna dla zdrowia. Tu znajdziecie na ten temat więcej:


http://www.ogrodowisko.pl/watek/262-kolorowe-rabaty?page=25#reply

http://barszczsosnowskiego.pl/
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
KasiaWB 23:51, 21 kwi 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
o rety! Basiu, dzięki za informację! przekleję Twoją wiadomość do mojego wątku.
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Sebek 00:03, 22 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kasiu - jeśli Ci się chce to spróbuj to wytępić, skoro rośnie niedaleko. Na filmach strasznie wyglądają te oparzenia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
KasiaWB 00:08, 22 kwi 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Sebek napisał(a)
Kasiu - jeśli Ci się chce to spróbuj to wytępić, skoro rośnie niedaleko. Na filmach strasznie wyglądają te oparzenia


no dokładnie - jest straszne u siebie na działce nie widziałam ani jednej sztuki, tamten teren kiedyś napewno będzie poddany działaniu koparki, ale to kiedyś.... Może jak przez tyle lat się nie rozsiał na mojej działce to będzie spokój?......... muszę sąsiadów uprzedzić co mają na swojej działce...
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies