Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka prawie w Borach Tucholskich

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka prawie w Borach Tucholskich

ZbigniewG 21:32, 10 sie 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8898
silnik w bagażniku kto miał to wie




Ela bilans zysków i strat ... i tak prędzej czy później odrośnie

Sylwia i to była słuszna koncepcja bo flamingo bez mocnego cięcia robi się nieciekawy

Alicja czeka mnie jeszcze jedna wysoka jodła kalifornijska i jeszcze większy żywotnikowiec
żywotnikowiec na prawo od brzozy a bardziej w prawo jodła , brzoza też sie doczeka
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
ZbigniewG 10:07, 13 sie 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8898
i stała się gęstość

















____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Ogrodowy_Kal... 10:43, 13 sie 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Jestem w szoku jak to wszystko rośnie. Nie zaglądam systematycznie ale ogród znam i widzę zmiany. Cięcie lubię bardzo ale musze mieć wenę i czas, wtedy może każdemu się oberwać
Ty widzę, że w sprzęt długaśny odpowiednio zabezpieczony Zastanawiam się nad klonem Flamingo, u mnie ma ok 5 metrów wysokości ale na razie jest bardzo ładny, gęsty i wybarwiony. A czytałem o nim, że można ciąć i że nawet to dobrze dla niego. Nie wiem czy już teraz, czy jak zrobi się nieładny.
Hortensje bardzo ładne.
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
Basieksp 10:44, 13 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
Ta gęstość całkiem ładna a na silnikach się nie znam ale u nas na pewno są z przodu, tyle wiem
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
ZbigniewG 11:34, 13 sie 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8898
Basiek był taki kawał w czasach PRLu o dwóch sąsiadkach które miały szczęście być właścicielkami maluchów. Jedna płakała bo ukradli jej silnik i pod klapą z przodu było pusto a druga ją pocieszała że maż wozi zapasowy w bagażniku

w drodze nad morze oczywiście zupełnie przypadkiem


____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
ZbigniewG 15:02, 15 sie 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8898
wspomnień czar - sklepik w nadmorskiej miejscowości gdzie jeszcze przed epoką Gierka jako prawie małolat kupiłem za ostatni grosz (36zł chyba) ćwiartkę (mój pierwszy raz) wiśniówki i z kolegą wydudaliśmy to w namiocie.
To był naprawdę ostatni grosz bo autobus zakładowy już czekał zabierał kolejny turnus a przy okazji nas którzy przeżyli 3 zamiast jednego na ziemniakach cebuli i ogórkach - w niedzielę było jajko sadzone lub plasterek mortadeli
półki te same tylko kolor inny i ludzi znacznie mniej bo obok kilka samoobsługowych


chyba zaraz będę to musiał usunąć bo to niepedagogiczne i w ogóle
tak się wpada w sieć wspomnień
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Alija 19:28, 15 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Fajnie pokazałeś sieć wspomnień.
Sklepik rzeczywiście, jak peerelowski, tylko lepiej zaopatrzony.

Oj tam, niepedagogiczne, tu wszyscy dorośli, a wiele osób też przy okazji może sobie powspominać młode lata, ach.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
ZbigniewG 19:58, 15 sie 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8898
Alicja prawie wszystko się pozmieniało nawet ten most pontonowy przez Martwą Wisłę, o kroju spodni już nie wspomnę i przystani promu który przewoził nocnych marków wracających np ostatnim autobusem z sopockiego Non Stopu.
Teren ośrodka na którym biwakowaliśmy został przejęty przez sąsiadujący cmentarz ale stara piekarnia została i super plaża też tylko dziewczyny już nie te


byliśmy młodzi i piękni teraz tylko młodzi
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
ZbigniewG 20:06, 15 sie 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8898
Darek klon Flamingo jeżeli jest teraz Ok to poczekaj do początku września wiosną będzie "płakał".
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Basieksp 22:23, 15 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
No spodnie super a tak właściwie moda często wraca, także niewiadomo co będziemy nosić na wiosnę ? Fajne takie wspomnienia
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies