Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Kasiek 19:47, 09 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Bylam tu na poczatku i przychodze teraz,i Twoj ogrod bardzo,ale to bardzo mi sie podoba.Nic nie zmieniaj,to Twoj wlasny styl,jest naprawde cudownie
____________________
Bawarka
Marta7 20:44, 09 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Gosiu,są posadzone róże ale jakoś nie są zbytnio żywotne,może mają tam za mało słońca,(do 11),może gleba nie taka,nie wiem-wogóle cały ten ogrodek mi nie pasuje,jest tam jeszcze cały odkryty kosz na śmiecie,słup energetyczny i nawał moich nieudanych nasadzeń,tylko pod jednym oknem podoba mi się-jest tam taka duża hortensja,co zagląda do okna,a przed nią Rh.-zawsze niezawodne i piękne latem i zimą.Ale zanudzam,dzięki że wpadłaś
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 21:44, 09 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Gosiniak napisał(a)
Maki chyba ale ogromne, jak z bajki, a z przedogródkiem powolutku dasz radę, czy przy figurce jest jakaś pergola, bo na wcześniejszym zdjęciu widać, a na tym co dałaś na tej stronie nie ma?[/quote
Gosiu jest pergola,to ostatnie zdjęcie jest starsze.
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Kasiek 21:45, 09 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
No to na rozowo
____________________
Bawarka
Marta7 21:57, 09 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kasiu dzięki,ale cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo !
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
beta 16:08, 10 lut 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
GosiaJoanna napisał(a)

Dedykacja dla Beatki,za tą różą jest drewutnia.



Jakie piekne maki...czy to nie maki?! heheh ale i tak piękne


tam jest drewutnia!? ale super zarośnięta i ta róża taki ciekawy kolor ma, masz może jej zdjęcie z bliska?

klona tez widziałam, faktycznie się rozrasta, muszę swojego przesadzić w taki razie

dziękuję za te zdjęcia

Marta a jeżeli chodzi o przedogródek to daj więcej zdjęć i wymiary, jestem pewna, że dziewczyny chętnie pomogą, bo ja to wiesz?...

pozdr
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Marta7 17:15, 10 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Beatko dzięki za miłe odwiedziny
Róża -jest najzwyklejszą dziką różą,taką co to się z niej robi marmelade i ma najzwyklejszy różowy kolor tylko na zdjęciu wyszedł fiolet.
Wiem już że dziewczyny mi pomogą-OBIECAŁY MI TO-i trzymam ich za słowo,tylko teraz nie mam możliwości robienia nowych zdjęć
Innego zdjęcia tej róży nie mam,ale pokaże Ci zdjęcie Sumer Snow,którego masz posadzonego pod drewutnią i takie tam...
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
beta 17:30, 10 lut 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
szalony ten clematis!

to jedna sztuka?

i cudne te zarośla
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Marta7 17:43, 10 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Beatko 2sztuki-tylko że teraz je przesadziłam -dewastowały mi iglaki-może się przyjmą -a jak nie to kupię nowe bo je bardzo lubię.
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
margi 18:34, 10 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Marta,moze i mamy podobne te przedogródki,mój strona wschodnia,mam projekt w wątkuhttp://www.ogrodowisko.pl/watek/2593-same-watpliwosci
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies