Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 18:43, 27 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
beta napisał(a)





Beatko ależ masz śliczny uśmiech
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 19:12, 27 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Witaj Martuś Jak dobrze, że jesteś ale też rozumie, ze czasami tak bywa jak piszesz.Jak matura? zapewne idzie jak burza?Zaszalałaś z bukami Ale kupiłaś wszystkie te ktore są jak dla mnie najpiękniejsze.Sprawdzaj tylko liście bo mszyca taki biały nalot je atakuje.Pendule w koncu może w koncu się dorobie a póki co to tylko wydaje na leki i mam juz tego serdecznie dość.Też lubie tą kaline bo te pompony bardzo dlugo się utrzymują i jest ozdobą ogrodu a mam ją dopiero trzeci rok a szukam jeszcze japonskiej bo kwitnie ponoc 150 dni, ale poki co nigdzie jej nie ma.Głog kojarzy mi się z dziecinstwem bo przy drodze do babci było pełno tych drzew ale pięknie kwitnie.Masz ładnie przed wejsciem do domu nasadzone begoniami i jak zakwitną to dopiero bedzie Jagoda Goii ponoc jest bardzo zdrowa a wiesz ile czasu trzeba czekac na duze owocowanie? Pozdrawiam niedzielnie



Ahoj Danusiu !
Matura córy już za nami,jak poszło to jedna wielka niewiadoma-chodzi o te dwa pierwsze egzaminy-córa nie jest z siebie z nich zadowolona,mowi że jej nie poszło-ale z pozostałych też nie tryskala radością a miala dość dużo punktow-więc musimy czekać.
Dobrze że mi napisalaś o tej mszycy bo fontain wydawał mi się właśnie coś podejrzany.A kaliny japońskiej nie znalam,dopiero musialam zerknąć do internetu-no i jest cudna-tylko pasuje jako wyeksponowany, pojedynczy egzemplarz-a ja nie mam miejsca -ale jak ją spotkam to i tak kupię
Co do jagody goi to nic nie wiem na jej temat,będę dopiero z nią eksperymentować
Danusia a to wstrętne choróbsko przegoń na cztery wiatry,niech Cię już tak nie męczy !
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 19:15, 27 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Rench napisał(a)
Ale pięknie potrafisz wyeksponować swój ogród


Reniu dzięki za mile słowa
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 19:17, 27 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
anna_g napisał(a)
Marta - byłam oglądnęłam podziwiam Buki swietne. Pozdrawiam


Ania w bukach zakochalam się na ogrodowisku-teraz w sumie mam ich 5 kazdy ma swój urok
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 19:21, 27 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ewa4 napisał(a)
Martuś tak podejrzewałam z tą kaliną formowaną ale pytałam bo sama mam dostać już sporą sadzonkę i myślę że uda mi się wyprowadzić tak jak Ty swoją czekam aż przekwitnie i pojadę po sadzonkę do znajomej.Ale Ty to masz widoki u siebie w ogrodzie wpadam zawsze na chwilę a wsiąknę na dłużej.Pozdr.


Ewunia dzięki za mile odwiedziny(jak zawsze ) i słowa
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
AgnieszkaW 19:31, 27 maj 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Jaki piękny klimat stworzyłaś na swojej posesji. Bardzo mi się podoba. Sedecznie pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Marta7 19:50, 27 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Moja pergolka





Azalie i rh powoli przekwitają








Kwitnie piwonia


____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 19:52, 27 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
AgnieszkaW napisał(a)
Jaki piękny klimat stworzyłaś na swojej posesji. Bardzo mi się podoba. Sedecznie pozdrawiam


Agnieszka jak miło że mnie odwiedzilaś
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
AgnieszkaW 20:01, 27 maj 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Staram się Marto to tu, to tam zaglądać, ale czasu brakuje, a wątków dużo i wszystkie ciekawe. Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Marta7 20:02, 27 maj 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837








____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies