Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 23:29, 05 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
GorAna napisał(a)
Ale ulewa nie zazdroszczę u mnie tylko pochmurno i nieprzyjemny ziąb
Pozdrawiam


Aniu dzięki za odwiedzinki,u nas są ulewy ale jest ciepło-w przerwach między kolejjnymi opadami zawsze można coś tam zrobić w ogrodku, bo trawa rośnie jak szalona.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 23:38, 05 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
AgnieszkaW napisał(a)
Stworzyłaś Martusiu cudowny klimat na swojej posesji, dostosowany do miejsca i zabudowy - ślicznie. Pozdrawiam serdecznie


Agnieszka dzięki za mile odwiedziny !
Też pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 23:43, 05 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
GorAna napisał(a)
Martusiu, czy już przestało u Ciebie padać?


Aniu dzisiaj było nawet dużo słonka -tylko wieczorem przeszła burza,zdążylam z synkiem wykosić trawę i trochę poplewić trawsko -bo tegoż u mnie pod dostatkiem
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 23:47, 05 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Martus zazdrosze koszenia trawy bo u mnie cała noc ulewny deszcz i na pare godzin w ciagu dnia przestało ale mglisto,zimno. Fajnie tez, ze masz pomocnika Przydałby mi sie taki a szczegolnie teraz Dziekuje za maczka slicznego ale bardziej za niebiesko niebo bo u nas takie niebo to rarytasik Pozdrawiam cieplutko i kolorowych snów
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 08:01, 06 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Martus zazdrosze koszenia trawy bo u mnie cała noc ulewny deszcz i na pare godzin w ciagu dnia przestało ale mglisto,zimno. Fajnie tez, ze masz pomocnika Przydałby mi sie taki a szczegolnie teraz Dziekuje za maczka slicznego ale bardziej za niebiesko niebo bo u nas takie niebo to rarytasik Pozdrawiam cieplutko i kolorowych snów


Danusia żeby mieć takiego pomocnika to musieliśmy się z M cięzko napracowaś 15 lat temu,teraz zbieramy z tego owoce-było się Tobie tak leniuchować ?
A tak na poważnie -przedziera się słoneczko -może nie będzie dzień stracony i coś choć trochę poplewię-ta trawa mnie przerasta !
Pozdrowionka



____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 08:07, 06 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837









____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
GorAna 08:18, 06 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Marta7 napisał


[img size=640x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/38/380148/original.JPG[/img

Co to za roiślina? nie znam ta żółta na trzecim zdjęciu, bo coś mi się nie wgrało


____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
danuta_szwajcer 09:27, 06 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Martuś tez się zastanawiam co to za kwiaty? bo to nie jest wiesiołek bo inne liscie ale jeszcze zapytam o roslinke przy tej pięknej róży pomarszczonej bo pieknie ją prowadzisz, na dole pomiedzy hostami takie piękne liscie co to?
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Maria667 21:18, 06 cze 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Witaj Marta!
Nadrobiłam zaległości. Pooglądałam śliczne obrazki z Twojego ogródka. Nawet deszcz nie zabiera mu uroku
A trojaczki urocze
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Marta7 14:24, 07 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
GorAna napisał(a)



Aniu ta roślinka to dziurawiec olimpijski, bardzo go lubię jest taka wesoła


____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies