Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

danuta_szwajcer 09:57, 01 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Marta czytam o tym Mikołajku i się usmiałam sama z siebie, bo mi tym wpisem przypomnieliscie, że też posadziłam no i zapomniałam i teraz nawet nie wiem gdzie go posadziłamMam nadzieje, ze juz go wczesniej nie wyplewiłam A mortki tych kociaków są boskie i zaraz się człowiek smieje jak popatrzy Miłej soboty Martus i słoneczka no u nas znowu cała noc deszcz padal a trawa juz do kolan bedzie.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 10:35, 01 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Marta czytam o tym Mikołajku i się usmiałam sama z siebie, bo mi tym wpisem przypomnieliscie, że też posadziłam no i zapomniałam i teraz nawet nie wiem gdzie go posadziłamMam nadzieje, ze juz go wczesniej nie wyplewiłam A mortki tych kociaków są boskie i zaraz się człowiek smieje jak popatrzy Miłej soboty Martus i słoneczka no u nas znowu cała noc deszcz padal a trawa juz do kolan bedzie.



Danusia u nas rano tylko nie padalo a teraz pada,wręcz leje-rano byłam na obchodzie i co zauważylam-zakwitł nowy mak,parzydło leśne zaczyna oddawać swe uroki,hortensja ma już kwiatostan,a krzewuszki szaleją . Aha-pojadłam czereśni i jagody kamczackiej ktora w tym roku wybitnie owocuje
Danusia dzięki za tak mile odwiedziny w sobotni poranek,ja się jeszcze trochę pokręcę i mus iść do pracy A Tobie życzę cudownego ozdrowienia,tak z dnia na dzień

A mikolajek nappewno się odnajdzie.
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 10:38, 01 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Mój poranny obchod












____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 13:33, 01 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
U Ciebie to i w deszczu pięknie U mnie tez z tyłu domu i płoty całe winobluszczami obrosniete a teraz rosna jak oszalale bo mokro jest. duże już masz pąki na horti, a jaki to kolor?Wczoraj bardzo sie ucieszyłam bo na białej ogrodowej dużo pąkow zaczyna byc a nie kwitła juz dwa lata bo przymroziło ją zawsze a w tym roku to jej mały domek zbudowałam Okrywasz swoje? Spokojnej pracy Martuś i niech Ci czas szybko zleci
____________________
Liliowo i kolorowo:)
ewa004 10:49, 02 cze 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Marta ależ śliczne małe kociaczki
Nie przepadam za kotami ,chociaż mam ,ale malutkie zwierzątka wszystkie są takie piękne ......
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Marta7 07:43, 03 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
U Ciebie to i w deszczu pięknie U mnie tez z tyłu domu i płoty całe winobluszczami obrosniete a teraz rosna jak oszalale bo mokro jest. duże już masz pąki na horti, a jaki to kolor?Wczoraj bardzo sie ucieszyłam bo na białej ogrodowej dużo pąkow zaczyna byc a nie kwitła juz dwa lata bo przymroziło ją zawsze a w tym roku to jej mały domek zbudowałam Okrywasz swoje? Spokojnej pracy Martuś i niech Ci czas szybko zleci



Danusia u mnie winnobluszcz szaleje-muszę już zacząć go obcinać bo nie będę miała jak wjechać do garażu Hortesja którą pokazywałam kwitnie na biało jest to Annabel.Gratuluję Ci tego że zakwitnie Ci hortensja ogrodowa mnie tylko raz spotkało takie szczęście i chyba zrezygnuję z niej
U nas od samego rana leje,moje kwiatki chyba wnet przerośnie trawa.
Pozdrawiam i duuuuuużo zdrowka i słoneczka życzę
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 07:46, 03 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
ewa004 napisał(a)
Marta ależ śliczne małe kociaczki
Nie przepadam za kotami ,chociaż mam ,ale malutkie zwierzątka wszystkie są takie piękne ......



Ewuś jak miło że mnie odwiedzilaś,a kociaczki słodziaki !
Pozdrawiam !
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Ewa4 08:46, 03 cze 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Nadrobiłam zaległości i nawet gołąb do Ciebie zagląda a kociaki superaśne .Pozdr.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
danuta_szwajcer 09:57, 03 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Martus to już duża masz Anabelke Mi w koncu udało sie ją kupic w tym roku ale widze, ze dużo ma pąków z czego bardzo się cieszę Mam kilka ogrodowych i trzy z nich to bez problemu dają rade nawet w najwieksze zimy ale kilka przemarzało ale w tym roku widze, ze mają pączki moze dlatego, ze postraszyłam, ze bedzie koniec z nimi? Oj Martus u mnie tez leje okropnie i przeraża mnie to bo jak widze co sie dzieje, ze powodz to koszmar jakiś. Powalone u mnie wszystko w ogrodzie bo u nas takie deszcze są już od dłższego czasu, trawa do koszenia juz do kolan to nie trawnik tylko łaka juz. Tez mi ten wunobluszcz rosnie jak szalony a mam go tez w takich ilosciach jak u Ciebie i tez za chwile do garazu nie wjade, Jeszcze mam rdest,ktory jeszcze bardziej rosnie a pogoda sprzyja.Milego dnia i słonka zycze a za zdrówko dziękuje Ci bardzo ale dalej głucha jestem a od antybiotykow wszelakich to mi wątrobe rozwalli
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 19:34, 03 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ewa4 napisał(a)
Nadrobiłam zaległości i nawet gołąb do Ciebie zagląda a kociaki superaśne .Pozdr.


Ewuś dzięki za miłe odwiedziny
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies