Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 20:12, 19 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
beta napisał(a)
hej Martuś...przywitać się wpadłam...jak u Ciebie wszystko pieknie kwitnie...tego żółtego liliowca też mam...pachnie obłędnie...a teraz goździki dają czadu

pozdrawiam


Beatka witaj jak miło widzieć Twoją uśmiechniętą bużkę
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 20:18, 19 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
ewa004 napisał(a)
Martusiu wychodek rzeczywiście uroczy

Co tam kwiaty obok wychodka ......takie se ale ten wychodek ..... cud ,miód ,malina .......i orzeszki



Ewuś no widzisz-nareszcie zauważyłaś szlachetną linię tej zabudowy i niezwyłe walory architektoniczne
Pozdrawiam słonecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 20:28, 19 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Maria667 napisał(a)
Witaj Marta!
Zawsze z dużą przyjemnością oglądam zdjęcia z Twojego ogrodu. Niebagatelną rolę spełnia w nim winobluszcz, który dodaje mu charakteru tajemniczości.
Przyroda strasznie u Ciebie przyspieszyła: kwitnące tawuły, firletki i parzydło - ja na to muszę jeszcze chwilkę poczekać.
Pozdrawiam serdecznie!


Marysiu ten winnobluszcz panoszy się wszędzie ale lubię go,wkrótce przyjedzie mój M i nie będzie już tak tajemniczo bo będzie równiutko przycięty-ale nie martwię się zbytnio tym bo zaraz odrasta i jest tak jak ja lubię-tajemniczo i romantycznie
Rzeczywiście trochę szybciej wszystko zakwitało a to dlatego że byla ku temu sprzyjająca pogoda
Pozdrawiam równie serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 21:14, 19 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kwitną lilie








____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 21:27, 19 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837









____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
kitek81 21:31, 19 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Hej Martusiu! Dawno mnie u Ciebie nie było, bo zarobiona jestem, ale zaległości narobiłam tak się zastanawiałam, oglądając najświeższe zdjęcia z Twojego ogrodu, że Ty to chybamam już praktycznie wszystkie roslinki, a jak nie, to zdecydowanie większość
Pozdrawiam gorąco ;*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Marta7 21:51, 19 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
kitek81 napisał(a)
Hej Martusiu! Dawno mnie u Ciebie nie było, bo zarobiona jestem, ale zaległości narobiłam tak się zastanawiałam, oglądając najświeższe zdjęcia z Twojego ogrodu, że Ty to chybamam już praktycznie wszystkie roslinki, a jak nie, to zdecydowanie większość
Pozdrawiam gorąco ;*


Kasiu chyba ściągłam Cię myślami
A jeśli chodzi o roślinki-to tak przyznaję się -jestem uzależniona kwiatoholiczka
Też mocno pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:02, 19 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kwitną róże Bonika







Owocuje malinojeżyna





Kwitnie ostrożka





____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 22:06, 19 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Jak pieknie Ci juz lilie kwitna No i zdjecie z tawułą na pierwszym planie jest cudne A jak Twoje roze bo Bonice zasadzilas takie duze ilosci, kwitna? No i dzieki za goscinnosc kiedys zawitam Ale klucza do barku nie potrzebuje bo ja cukrzyk biedny to mi nie zawiele można ale obiecana mam u Ciebie nalewkę przeciez a to samo zdrowie U nas dzis spokojne, upał i duchota okropna ale bez szalenstw burzowych ale na piatek chyba cos zapowiadaja znowu Pozdrawiam i dobrej nocy
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Asia 23:07, 19 cze 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 330
Martuś u Ciebie jak zawsze cudnie... choc mało mnie jest ostatnio, to myślę o Tobie i tym pięknym ogrodzie, a kwitną mi roślinki od Ciebie buziaki
____________________
Kwiaty i ja - nierozłączna z nas para
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies