Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 22:09, 20 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
GorAna napisał(a)


Aniu napewno znalazlaby się duża grupa terapeutyczna-ale powiedz mi kto by się chciał leczyć z tak wspaniałego i pięknego uzależnienia
Pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:29, 20 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Ciesze sie, ze Ci sie tak przyjely te roze to musisz miec pieknie ozano-różowo A Anabell jest boska u mnie posadzilam ja tej wiosny miala 30 pakow ale po gracie ma 12 ale sie ciesze, ze chociaz zobacze jak zakwitnie no i oby wiecej kataklizmow bo upał jest nie do wytrzymania i jeszcze u nas na śląku te powietrze echhh. To tez jestes biedna z ta astmą ale do wszystkiego sie idzie przyzwyczaic Co do nalewek to mam zamiar zrobic ze sliwek wegierek bo jest pyszna a borowki mam dopiero pierwszy rok i jeszcze chce dosadzic bo sa bardzo zdrowe A maliny masz?


Danusia gdybyś Ty widziala jaką Anabel ma moja sąsiadka! Ogromniasta ! nigdzie takiej nie widziałam !
Cieszę się razem z Tobą że Twoja hortensja będzie jednak kwitla
A astma moja jest pod kontrolą i nie utrudnia mi zbytnio życia-kiedyś tak-a teraz narzekam tylko na nadmierny apetyt spowodowany lekami przeciw astmatycznymi.
Danusia jak będziesz robić nalewkę z węgierek to daj mi cynk-będę robić z Tobą
A malin też mam dosyć dużo-mówisz żeby też zrobić nalewkę?
Pozdrowionka
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:19, 21 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837












____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:26, 21 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Wieczorową porą














____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:40, 21 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Nowozakupiona krzewuszka





Miłe odwiedziny kurki sąsiadki











____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 22:56, 21 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Piękne masz te Bonici no i liliowce masz najwieksze jakie widzialam i taka ilosc Bardzo ładnie to wyglada tak i jak i cały romantyczny ogrod wieczorowa pora ale widze, ze Twoje pieski biegaja bo moja psiunia to dzis juz bardzo biedna i miejsca sobie znakezc nie moze tak jak i My cos okropnego taki upał i jeszcze dzis miałam troche pracy zawodowej w terenie i ledwo zyje.Ale wieczorkiem jak podlewalam tak na szybko to ten zapach i te róze i pelargonie jak mają duzo slonka to zaraz kwitną cudnieU nas nawet termometr wysiadł Pozdrawiam i zycze chlodniejszej soboty ale brez burz
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kasiek 00:41, 22 cze 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Jak zawsze pieknie u Ciebie....
Pozdrawiam cieplutko i edenke zostawiam
____________________
Bawarka
Marta7 12:01, 22 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Piękne masz te Bonici no i liliowce masz najwieksze jakie widzialam i taka ilosc Bardzo ładnie to wyglada tak i jak i cały romantyczny ogrod wieczorowa pora ale widze, ze Twoje pieski biegaja bo moja psiunia to dzis juz bardzo biedna i miejsca sobie znakezc nie moze tak jak i My cos okropnego taki upał i jeszcze dzis miałam troche pracy zawodowej w terenie i ledwo zyje.Ale wieczorkiem jak podlewalam tak na szybko to ten zapach i te róze i pelargonie jak mają duzo slonka to zaraz kwitną cudnieU nas nawet termometr wysiadł Pozdrawiam i zycze chlodniejszej soboty ale brez burz




Danusia dzięki za miłe słowka
Ja w upał ginę,nie jestem zdolna do życia.Natomiast bardzo się cieszę że już dalej radujesz się swoim pięknym ogrodem A upały już się kończą,ja nawet nie wychodzę zbytnio z domu-podlewam tylko kwiaty w donicach.A teraz idę do pracy
Pozdrawiam mocno i udanego weekendu-żebyś też tak mocno wypoczęła
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 12:02, 22 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kasiek napisał(a)
Jak zawsze pieknie u Ciebie....
Pozdrawiam cieplutko i edenke zostawiam


Róża powalająca,przepiękna,a w dodatku jakie otoczenie! Cudny ten obrazek!
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
adom1206 12:25, 22 cze 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
U naszej Marty jak widać wszystko super rośnie
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies