Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Asia 00:17, 27 cze 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 330
Marta, jestem. Mam teraz trochę "zawieruchy" w pracy i dlatego tak mnie tu mało. O tym ,że u Ciebie cudnie, to już na pewno słyszałaś, ja mam tylko jedno, maleńkie pytanie: mogę lato na podkarpaciu spędzic w Twoim ogrodzie? obiecuję, będę bardzo bardzo grzecznym gościem
____________________
Kwiaty i ja - nierozłączna z nas para
Marta7 07:57, 27 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Asiu Ahoj To napewno się spotkamy
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 13:44, 27 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Martuś u nas dziś nijak tak leniwie, pochmurno i jak popatrze na kalendarz, ze juz koniec czerwca to sie zastanawiam kiedy to juz przeleciało a tu ani imprez grilowych kiedy zrobic bo u nas raczej deszczowo bardzo a juz znowu dnia ubywa Ogrod mam wyplewiony i wykoszony ale pogody nie ma by sie nim nacieszyc tyle co zdjecia zrobie czy z okien popatrze. Za chwile u nas dopiero będą hortensje i liliowce bo lilie juz niektore zaczynają swój spektakl. O tej porze to juz canny były na prawie dwa metry a tu ledwo z ziemi je widac a maciejka mi padła od nadmiaru wody.Przyjade powąchac Twojej Tez sie zapisuje na lato do stodoły to i poplewie A jutro to chyba bedziesz znała wyniki matur?? Dobrze mysle? Pozdrawiam i miłego dnia Ci życze:
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Hogata 21:39, 27 cze 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
danuta_szwajcer napisał(a)
Tez sie zapisuje na lato do stodoły to i poplewie A jutro to chyba bedziesz znała wyniki matur?? Dobrze mysle? Pozdrawiam i miłego dnia Ci życze:


To ja też wpadnę poplewić i poplotkować dla towarzystwa.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
GorAna 21:55, 27 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Martuś, pozdrawiam wieczorkiem trochę chłodno jak czerwcowy wieczór
Kochane, jak się już naplotkujecie i wypoczniecie u Marty, to zapraszam Was na zniwa do mnie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
kitek81 07:03, 28 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Czyżby jakieś spotkanka były organizowane
Nie dziwię się, w takim ogrodzie
Liliowce cudne, nawet lilia mnie urzekła, bo ja za nimi nie przepadam, źle mi się kojarzą, chociaż 4 jakieś dostałam od babci, więc je wsadziłam, zobaczymy jakie będą
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
danuta_szwajcer 07:10, 28 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
GorAna napisał(a)
Martuś, pozdrawiam wieczorkiem trochę chłodno jak czerwcowy wieczór
Kochane, jak się już naplotkujecie i wypoczniecie u Marty, to zapraszam Was na zniwa do mnie


Aniu jak u Marty wyplewimy to do Ciebie na żniwa wstąpimy
Martuś miłego dnia U nas znowu pochmurno i zimno.
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Maria667 10:53, 28 cze 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Marta7 napisał(a)


Marysiu dzięki za porady napewno z nich skorzystam.
U mnie też jest ogromna ilość komarow,jak idę do ogrodka to smaruję się maścią i mam możliwość chociaż trochę wyplewić-tonę w trawie,nie daję sobie już z nią rady.
Będę do Ciebie zaglądać w sprawie tego środka na komary
Pozdrawiam .


Marta!
Środek na komary wczoraj popołudniu, ale nie możemy go przetestować bo non stop pada deszcz
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
GorAna 22:39, 28 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
No to szykujcie się dziewczyny do pracy tylko nie narzekać mi, że macie alergię na kurz
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Marta7 22:57, 29 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Martuś u nas dziś nijak tak leniwie, pochmurno i jak popatrze na kalendarz, ze juz koniec czerwca to sie zastanawiam kiedy to juz przeleciało a tu ani imprez grilowych kiedy zrobic bo u nas raczej deszczowo bardzo a juz znowu dnia ubywa Ogrod mam wyplewiony i wykoszony ale pogody nie ma by sie nim nacieszyc tyle co zdjecia zrobie czy z okien popatrze. Za chwile u nas dopiero będą hortensje i liliowce bo lilie juz niektore zaczynają swój spektakl. O tej porze to juz canny były na prawie dwa metry a tu ledwo z ziemi je widac a maciejka mi padła od nadmiaru wody.Przyjade powąchac Twojej Tez sie zapisuje na lato do stodoły to i poplewie A jutro to chyba bedziesz znała wyniki matur?? Dobrze mysle? Pozdrawiam i miłego dnia Ci życze:



Danusia ciąglam popołudniówki a do południa kolorowy zawrot głowy,najpierw napięcie z maturą-córa zdała,nie najpiękniej ale zdała -potem wyprawiałam córę do Niemiec na roboty ,potem ściągałam syna z Krakowa,potem bylam załamana świadectwem mego najmłodszego- gimnazjalisty
(prawie same dopuszczające ) i wogóle nie miałam czasu na ogród- dalej jest w ogromniastej trawie-ale nie stanowi to dla mnie dużego problemu A stodoła moja jest dla Ciebie zawsze otwarta
Dzisiaj w nagrodę za stresy ostatnich dni pojechalam na zakupy-oczywiście wstąpiłam do sklepu z używanymi rzeczami i do szkółki z bylinami. Oto moje zakupy


____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies