Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

kitek81 21:58, 06 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
zakupy jak zawsze super ogród z resztą niezmiennie też czeresienkę podkradłam na spróbowanie-pyyyyyyyszna
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Marta7 13:46, 07 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Anabell napisał(a)
Marto ale zachwyty pokazujesz! kolorowe rabaty, dorodne kwiaty, ogrodowe detale Mam też dwie kanny jedną większą i mniejszą tylko mleka nie wylałamnie zdążyłam wiosną wysiać smagliczki, miałam ustawić na rabacie
Nie pomyślałam o trawniku jak długo wytrzymuje trawa nie skoszona?
a rumianki pod jaką nazwą można kupić. ja mam tylko wysokie.


Haniu cieszę się z Twoich odwiedzin Dziękuję za miłe słowa A trawę koszę cały czas,tylko tam gdzie są stokrotki omijam ją a te stokrotki tak ok.3tyg.sobie kwitną
A jeśli chodzi o te białe kwiatuszki to szczerze mówiąc zapomniałam ich nazwy,wyrastają one tak na ok.40 cm.
Pozdrawiam serdecznie i idę oglądać Twoje piękności
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 13:54, 07 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
GorAna napisał(a)


No nie i ja mam teraz iść spać?....te czereśnie będą mi się śnić po nocach
Matruś przychodzę do Ciebie i po cichutku podziwiam bogactwo roślin w Twoim ogrodzie,masz cudny ogród ale dzisiaj musiałam sie wpisać po takich widokach
Pozdrawiam serdecznie


Ania w tym roku jest u mnie niesamowity urodzaj czereśni,a w spożywaniu ich nie znam umiaru tylko niestety brzuszek rośnie
Cieszę się zawsze baaaardzo z Twoich odwiedzin i tych z wpisem i tych cichutkich-z których ja też często korzystam
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 13:57, 07 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
kitek81 napisał(a)
zakupy jak zawsze super ogród z resztą niezmiennie też czeresienkę podkradłam na spróbowanie-pyyyyyyyszna


Kasiu masz rację,czereśnie w tym roku niezwykle smaczne,a jaki urodzaj! Wraz z M zrobiliśmy z 60 kompotów z czereśni-pierwszy raz w życiu.Nawet jest smaczny!
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 14:03, 07 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kwitnie powojnik Proteus



Lilia w otoczeniu gipsówki ktorą darzę wielkim sentymentem



Kwitną starodawne liliowce



i nowomodne liliowce

____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Iggia 14:04, 07 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Marta7 napisał(a)


Kasiu masz rację,czereśnie w tym roku niezwykle smaczne,a jaki urodzaj! Wraz z M zrobiliśmy z 60 kompotów z czereśni-pierwszy raz w życiu.Nawet jest smaczny!
Pozdrawiam serdecznie

Zazdroszczę Ci takiej ilości kompotów
Ja zrobiłam tylko kilka słoiczków konfitury z czereśni z kardamonem i wanilią i w sumie chyba tylko z 5 słoiczków soku z czereśni - takiego do herbaty
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Marta7 14:10, 07 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Lobelia ktorą sama co roku wysiewam i zawsze ma się swietnie,cenię ją też za to że daje sobie radę w miejscach cienistych.




Moje iglaki wzdłuż domu kwitną powojnikami wszelkiego rodzaju



Fresia

____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 14:20, 07 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Iggia napisał(a)

Zazdroszczę Ci takiej ilości kompotów
Ja zrobiłam tylko kilka słoiczków konfitury z czereśni z kardamonem i wanilią i w sumie chyba tylko z 5 słoiczków soku z czereśni - takiego do herbaty


Agnieszka a ja Ci zazdroszczę tych czereśni z kardamonem i wanilią-to musi być pyszne!
A czasem nie liczy się ilość ale jakosć i wykwintność produktu
Wpadnę do Ciebie po przepis.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Iggia 14:27, 07 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Zapraszam
Czereśnie z kardamonem bardzo lubię. W tamtym roku robiłam frużelinę czereśniową własnie z kardamonem. Kardamon wyostrza smak czereśni. Konfiturę czereśniowa podzieliłam w tym roku na 2 części - do jednej dodałam kardamon a do drugiej wrzuciłam przekrojona laskę wanilii
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Marta7 14:44, 07 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Iggia napisał(a)
Zapraszam
Czereśnie z kardamonem bardzo lubię. W tamtym roku robiłam frużelinę kardamonową własnie z kardamonem. Kardamon wyostrza smak czereśni. Konfiturę czereśniowa podzieliłam w tym roku na 2 części - do jednej dodałam kardamon a do drugiej wrzuciłam przekrojona laskę wanilii
Pozdrawiam serdecznie


Agnieszka co to jest frużelina kardamonowa?
Myślę że jesteś artystką w kuchni...
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies