Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

danuta_szwajcer 10:38, 01 lip 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Oj teraz czytam, że to pełnik)No tak to już jest w tym w...)) hahaha
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 14:42, 02 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)


Martuś wszystko u Ciebie pięknie kwitnie , masz cudne róże ale zacwycił mnie kolor i rozmiar bodziszka Cudny i jeszcze w zestawieniu z tymi łubinami A to żółte poniżej to co to? A róza fioletowa będzie miała u Ciebie za ciasno ona szybko rośnie i potrzebuje dużo miejsca. No i psiunia sąsiada boska a jak pozuje do zdjęcia Pozdrawiam


Danusia dzięki za miłe odwiedzinki A odnosnie róży to rzeczywiście tam ciasno i muszę to trochę uporządkować
Pozdrawiam serdecznie i cieszę się baardzo że jesteś
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 14:51, 02 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Tawułka



Czarnuszka



Nowe zakupy:






____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 16:40, 02 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Powojnik President nadal kwitnie



Róża Novalis z Boniką



Róża Gartenspas



Hortensje

____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 17:00, 02 lip 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Jakie piekne te kwiaty czarnuszki a skad je masz? jako bylina czy z nasion? To ta czarnuszka , jako przyprawa sie stosuje? Bo moj M do wszystkiego ją daje No ale zakupy to Ty umiesz robisz, masz oko, gdzie to takie cudenka wygrzebałaś?Wiesz ostatnio na maksa korzystałam z chlodnej pogody i wszystkie porzadki bo teraz to juz nic tylko basen nam został Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
anka_ 17:14, 02 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340




Wspaniałe zdjęcie. Takie dodatki dodają klimatu. Nowe zakupy też fajowe. Bardzo lubię takie drobiazgi.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Marta7 17:49, 02 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837






____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 17:57, 02 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
anka_ napisał(a)




Wspaniałe zdjęcie. Takie dodatki dodają klimatu. Nowe zakupy też fajowe. Bardzo lubię takie drobiazgi.


Aniu dzięki za miłe słowa U mnie tych dodatków jest trochę za dużo ale nie mogę się im oprzeć,kupuję je za grosze w sklepie z używanymi rzeczami.Dla mnie mają swój urok
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
anka_ 18:09, 02 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Marta7 napisał(a)
...kupuję je za grosze w sklepie z używanymi rzeczami.

Szczęściara.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Marta7 19:25, 02 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
anka_ napisał(a)

Szczęściara.


Nie szczęściara tylko stała klijentka
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies