Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój zielony, magiczny świat... :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój zielony, magiczny świat... :)

Syla 14:01, 05 kwi 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Wstąpiłam i ja na chwilunię aby się przywitać
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gosiniak 15:37, 05 kwi 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Hahaha....ale się pośmiałam
Ku pokrzepieniu serc- mój mikro grudnik też niedawno kwitł, ale już na trzeci grudzień z kolei nie chce się dać nabrać, mimo że śnieg za oknem widzi, mądre te nasze roślinki
Dekoracje bardzo ciekawe
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Bogdzia 15:43, 05 kwi 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Grób wywołuje nastrój smierci i załoby, surowy w dekoracjach wzbudza zadumę. A jak sie proboszczowi podobał? - bo to najważniejsze. U mnei grudniki wszystkie maja po kilka kwiatów, więc tak pewnie wszedzie jest przez tą zime wiosną . Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Green 23:01, 05 kwi 2013


Dołączył: 03 gru 2012
Posty: 66
Beatko Ja mam Ciebie pogonić? No co Ty!!! NIGDY!
Sylwia Tylko częściej proszę wpadać!

Gosia, Bogdzia Grudniki trzeba będzie wysłać na jakąś terapię zbiorową!
Co do dekoracji. Podobało się bardzo, parafianom zresztą też, do dziś dostaję telefony z gratulacjami, że pięknie i w ogóle Ale Proboszczowi chyba bardziej podobały się kwiaty, bo się nimi zachwycał, Gród ocenił bardzo dobrze, ale kwiaty go ujęły szczególnie


Miałem dziś trochę popisać tu,ale jak zwykle czas mi uciekł...

Ale ogłaszam konkurs, kto wiec kto to:

Widzi
psssst...
Nie widzi...?

?

hihihi
Ciekawe,czy ktoś zgadnie!
____________________
Mój zielony, magiczny świat W zielone gramy!!! :)
Green 12:49, 06 kwi 2013


Dołączył: 03 gru 2012
Posty: 66
No nikt nie odpowiedział jeszcze na konkurswoe pytanie z poprzedniego posta? hmmm...?

Dziś zrobiłem mały przegląd roślinek znajdujących się w piwnicznych czeluściach mojego domku, a więc sprawa przedstawia się następująco:

Fuksiajki


No i moja miłośc największa i dozgonna - HORTENSJE!!!!



Aż serce rośnie patrząc na te czasy

Słonko ładnie przygrzało na ten mój Ciechocinek równocześnie ładując mnie świeżą dawką wiosennej energii! Ale w ogródku wszystko jeszcze pomarznięte i częściowo pod śniegiem, więc złapałem starą ramę od lustra, rozłożyłem ją na części pierwsze:


Odczyściłem i złożyłem na nowo:


A teraz najmilsza część zabawy, czyli poszukiwanie fajnych serwetek na zrobienie na powyższej, zapomnianej już przez wszystko i wszystkich ramie decoupagu hihihi o efektach poinformuje niezwłocznie po ukończeniu pracy
____________________
Mój zielony, magiczny świat W zielone gramy!!! :)
Ewa4 14:35, 06 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witam byłam u Ciebie rano odp.nie znam ale fuksje i hortensje no no niezła kolekcja.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 18:22, 06 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
hej Green
nie znam odpowiedzi na konkurs ;p ciekawa jestem co to-ko to?!
zapasy w piwnicy niezłe miałeś! hortensje ślicznotki! chyba się do Ciebie uśmiechnę i poproszę o sadzonki lub badylki :>
Grób Pański wyszedł idealnie-mi się podoba! Kwiaty też ! Zdolny z Ciebie chłopak
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Green 11:14, 07 kwi 2013


Dołączył: 03 gru 2012
Posty: 66
Witam, cześć i czołem!!!!

Odpowiedź na zagadkę: Jurand ze Spychowa!

Słuchajcie, słonko daje jazzu niczym Aretha Franklin więc nie straszny mi śnieg w ilościach już mikroskopijnych i wyruszam z sekatorem do ogródka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W planie jest przycięcie bukszpanów w cudnej urody kuleczki niczym z ogródka naszej Szefowej Danusi Jeżeli cięcie to i ukorzenianie (a przynajmniej jego próba)

Chciałbym Wam przedstawić: wpieniona fuksja! hihihi Może w tym roku po kilku latach prób wychoduje fuksiajkowe drzewko

____________________
Mój zielony, magiczny świat W zielone gramy!!! :)
Ewa4 14:00, 07 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
No ja z fuksjowym drzewkiem walczę od 2 lat mam roślinkę 3 letnią i ciągle podcinam no i zobacze jak w tym roku to wyjdzie.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
danuta_szwajcer 15:11, 07 kwi 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale super sadzonki fuksji no i hortensje masz dorodne nawet juz z paczkami)) i zazdroszcze Ci miejsca zamieszkaniapozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies