Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

Alija 23:57, 25 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Aniu, miejmy nadzieję, że już koniec z tą zimnicą i wróci nam ciepełko wiosenne.
Jeszcze raz pochwalę tulipany i w ogóle cały Twój ogród, można go tak oglądać i oglądać, sama przyjemność.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
anabuko1 09:31, 26 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
GorAna napisał(a)

Te twoje morze tulipanów może te oglądać cały czas.
Moc kolorów bardzo energetyczna.
Miejmy nadzieję, że już będzie ciepło
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margo2 23:42, 26 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 800
Patrząc na Twoje zdjęcia nabrałam ochoty na zakupy.
Jesli do jesieni mi nie przejdzie.
Jeszcze powiedz mi jak wykopujesz cebulki jak je przechowujesz i jak oznaczasz, żeby sie nie pomieszały?
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
mirkaka 04:10, 27 kwi 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
GorAna napisał(a)

Mirko, ja nie mam wyjścia, selekcjonuję dokładnie i sadzę jesienią jak najzdrowsze cebule. Miejsca nowego, by zastosować płodozmian brak
Wyjściem jest w takiej sytuacji zmianowanie i nie sadzenia w tym samym miejscu przynajmniej trzy lata cebul. Moczyć też można przed sadzeniem. Bawiłam się w taki proceder jak miałam kilkanaście odmian tulipanów. Teraz mam ich prawie 200 więc sypię tylko popiołem drzewnym w dołki.


Dziękuję, może ten popiół drzewny coś pomoże, na pewno na lepsze kwitnienie. Posypię teraz jeszcze , może choć trochę cebule się wzmocnią Jednak część kęp brzydko wyglądających wykopałam i wyrzuciłam w całości.
Twoja wiosna nadal zachwyca, podziwiam, jak można mieć taką masę tulipanów, a po ich przekwitnięciu nadal zostaję przepiękny ogród, masz siłę i determinację tak wspaniale utrzymywać topiary
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Dorota321 22:19, 29 kwi 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
Twój tulipanowy ogród zawsze robi na mnie ogromne wrażenie. Ta ilość kolurów przyciąga mnie jak magnez. Chyba nikt nie ma tylu odmian cebulowych co TY.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Kordina 00:20, 02 maj 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4746
GorAna napisał(a)

Aniu czy mogłabyś zrobić takie samo ujęcie z 2015 roku jak teraz wygląda??
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
basia3012 15:14, 03 maj 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9503
Aniu, podziwiam jak zawsze. A teraz azalie zaczynają cieszyć oczy. Też piękne, wciąż coś zachwyca.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies