Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

nebel 22:21, 21 lut 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Witajcie,
wiecie jak odwiedzam ogrody na naszym forum, brakuje mi zdjęć w zimowej szacie...
Czy możecie zrobić troche zdjęć takich na dzisiaj.
Wszyscy strasznie tęsknimi za tym by było już cieplej, jakieś kwiatki hodowane na parapetach, a ja cieszę sie tym co dzieję się wokół tu i teraz, czyli przyroda spowita śniegiem - odsyłam do zdjęcia zrobionego przez EwęG. na "Leszczyna turecka" na naszym forum - co wy na to?
Lubię prowokację.
Nie zamykajmy się w swoim świcie
____________________
Ogród Nebel
EPODLAS 22:45, 21 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Daniu, urocza starsza pani z twojej cioci. Pięknie prezentuję na tle kwiecia. A powojniki masz CUDNE.
Pozdrawiam wieczorkiem
____________________
Mój ogród
Urszulla 04:23, 22 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21805
Fajnie napisałaś i widać zachwyt Cioci nad ogrodem Lubi w nim bywać?
Pozdrawiam Ciocię również
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 06:57, 22 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Fajnie napisałaś i widać zachwyt Cioci nad ogrodem Lubi w nim bywać?
Pozdrawiam Ciocię również


Co sobotę przywoziłam ją na cały dzień nazywa to miejsce "oazą", zachwycała się każdym kwiatkiem,płatkiem to dla niej dosadzałam co roku więcej dalii i zrobiła mi się niezła platancja ale widziałam ile radości daje jej obcinanie czyszczenie jak to nazywała z przekwitłych kwiatów.Niestety tego lata już tego nie zrobi bo nie chodzi już Za pozdrowienia serdecznie dziękuję przekaże
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Maria667 09:26, 22 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Danusiu!
Śliczny masz ten ogród ! Grauluję.
A przede wszystkim tych rododendronów i azalii, do których nie mam ręki.
Obiecałam sobie jednak, że w tym roku im nie odpuszczę. Podobno dobrze jest podsypać je mikoryzą do rododendronów, aby zapobiec chorobom i zachęcić je do wzrostu.
Czy ty coś stosujesz, czy one same z siebie tak wyglądają?
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Gosiniak 10:11, 22 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Cudne powojniki, przymierzam się do zakupu kolejnych, po prostu nie można przejść obok nich obojętnie, a u Cioci widać szczęście w oczach jak na nie patrzy
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Marta7 12:03, 22 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Danusiu,pytalaś o tego białego powojnika,byłam w ogródku i znalazlam kawałek etykietki
Nazywa się Guernsey Cream,wcześnie kwitnie maj-czerwiec i sierpień-wrzesień,nie lubi miejsc bardzo słonecznych-u mnie się ma bardzo dobrze,początkowo jak kwitnie to ma zielony pasek w środku-polecam,dzieki za odwiedziny
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Przetacznik 13:52, 22 lut 2013


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Bardzo mnie ujęło to bogactwo lilii, są takie... królewskie, subtelne, i różnorodne. Twój ogród jest bardzo piękny i ma coś z tajemniczości, podoba mi się jego różnorodność i swoboda, pozdrawiam
____________________
Gosiniak 18:18, 22 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Danusiu- do Kasi na Bawarskich ścieżkach wkleiłaś takie śliczne różowe powojniki możesz napisać jakie to i czy są z nimi jakieś problemy?
Masz tyle odmian, czy masz swoje ulubione, sprawdzone?
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
boguslawa_ma... 18:54, 22 lut 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Dobry wieczór Danusiu
Te lilie twoje ładne, szczególnie ta czerona czy wiesz jak ona się nazywa?
Pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies