Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 21:24, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
paradas napisał(a)
Ale piękne orliki, ja dostałem wysokie sadzonki od znajomej ale marnieją od posadzenia.
Piękne rododendrony! Też sprawiłem sobie calsapa bo strasznie mi się podobał, ta ciemna plama w środku
Szkoda że tak mało zdjęć wisterii



Jeszcze proszę o nazwę odmiany tego rodka.
Pozdrawiam.


Nazwy rodka nie pamięam bo nazwałam go "Ania" bo to rodek od mojej dobrej koleżanki z "O" Jest piękny kremowy a Calsap bardzo polecam. Orliki się łatwo przyjmują więc spokojnie Pozdrawiam
A wisterii jakos malo zdjec zrobiłam bo zakwitła jak byliśmy na wakacjach
Zakwitł jeszcze taki czerwony.

____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 21:29, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
Jejku jak u Ciebie pięknie Ostatnio jak byłam wzdychałam, a teraz to aż się do ekranu laptopa uśmiecham. Cudowny masz ogród przez cały rok, ale maj zdecydowanie wygrywa.


Ciesze się, że się podoba ten mój misz-masz. Mysle, ze czerwiec tez bedzie kolorowy bo róż mam dużo, za to kiepsko z liliami. Za to Ty jesteś mistrzynią dekoracji, bardzo lubie Twoj ogrod bo jest z klimatem





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 21:35, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)

Te nakrapiane sa piękne bo kwiaty są cudne i w kolorze jaki bardzo lubie no i te listki ozdobne Zakwitły mi te niebieskie bodziszki, bardzo się ciesze ale są wysokieElaty też rosną jak szalone i są ozdobą








____________________
Liliowo i kolorowo:)
ewsyg 21:36, 02 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Danusiu, Ty masz staw ? Nie wiedziałam o tym
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
danuta_szwajcer 21:39, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
AgataM napisał(a)
Przyszłam za zapachem kwiatów z Twojego cudnego ogrodu. Podziwiam... wszystko. Uwielbiam te kolory


Ciesze się bardzo Oj pachnie bardzo bo i róże już zaczeły swój spektakl i cudownie pachną Pozdrawiam






____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 21:43, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)
No to poszalałaś w ogrodniczym. Będzie jeszcze piękniej.


Basiu w sumie to jak na mnie to mało zaszalałam, już się powstrzymuje bo busz u mnie, tylko dokupuje np. mam w planie piwonie.
A tak to jednoroczne co roku do donic i na rabaty Pozdrawiam



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 21:54, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Agania napisał(a)

Super widoczek na ogród, piękny i zadbany i kolejny ogród z cudnymi rododoendronami


Dziekuje, z kazdej strony inny ale to wlasnie jest piekne Obecnie bardzo kolorowo











____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 22:02, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ewsyg napisał(a)
Danusiu, Ty masz staw ? Nie wiedziałam o tym


NIe, owszem mam oczko wodno a to zdjecie co proponowałam Arboretum w którym byłam dzisiaj A wiesz przypomniałaś mi, że kiedyś mieliśmy staw i to duży bo i działki było dużo więcej ale za komuny zabrali nam pod ogrodki działkowe( Ale bym dzisiaj miała areał i ogród chodz i te prawie 2000m2 już mi cięzko obrobić







____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 22:19, 02 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
danuta_szwajcer napisał(a)







Ale romantycznie.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Urszulla 22:21, 02 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
danuta_szwajcer napisał(a)

Te nakrapiane sa piękne bo kwiaty są cudne i w kolorze jaki bardzo lubie no i te listki ozdobne Zakwitły mi te niebieskie bodziszki, bardzo się ciesze ale są wysokieElaty też rosną jak szalone i są ozdobą








Tego bodziszka mam. A to rodek czy azalia? Jaka odmiana?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies