Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

sylwia_slomc... 22:24, 02 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Piękne ciepłe barwy zapodajesz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
danuta_szwajcer 23:02, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)


Tego bodziszka mam. A to rodek czy azalia? Jaka odmiana?


A tym razem wiem to azalia Cannon’s Double ale musze ją przesadzic, bo tak szybko rośnie i zagłusza mi rodka czerwonego z tyłu i jeszcze dwie inne azalie z tej nowej rodkowej, bo maja tam za ciemno chodz bede tam przycinac na jesien sosny i swierk bo busz tam jest.


____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 02:33, 03 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)

Ale romantycznie.


A jak pachnie Pozdrawiam Basiu
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 02:35, 03 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękne ciepłe barwy zapodajesz


Ciesze sie, ze sie podoba ten moj misz-masz Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Dorota123 23:37, 03 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
danuta_szwajcer napisał(a)


Ciesze się, że się podoba ten mój misz-masz. Mysle, ze czerwiec tez bedzie kolorowy bo róż mam dużo, za to kiepsko z liliami. Za to Ty jesteś mistrzynią dekoracji, bardzo lubie Twoj ogrod bo jest z klimatem



Dziękuję u mnie sporo róż już kwitnie, a mam ich ponad 80szuk. Lilii też mam dużo ok. 200, ale sporo nie ma pączków kwiatowych. W tym roku muszę im sypnąć nawozu jak zaczną kwitnąć.
Taki misz-masz bardzo lubię, u mnie też podobnie jest, tzn bardzo kolorowo. Zastanawiam się czy pokazywałaś kiedykolwiek swoją wodę w ogrodzie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
danuta_szwajcer 10:16, 04 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję u mnie sporo róż już kwitnie, a mam ich ponad 80szuk. Lilii też mam dużo ok. 200, ale sporo nie ma pączków kwiatowych. W tym roku muszę im sypnąć nawozu jak zaczną kwitnąć.
Taki misz-masz bardzo lubię, u mnie też podobnie jest, tzn bardzo kolorowo. Zastanawiam się czy pokazywałaś kiedykolwiek swoją wodę w ogrodzie.


Zaraz pójde pospacerowac u Ciebie w różanym raju, siedze w domu chora to mam czas na O, rano tylko wyszlam pare fotek zrobic bo juz pieknie róże zaczynają tylko, zeby jakas burza czy grad nie poniszczylo ale na to już wpływu nie mam wiec trzeba się cieszyc kazda chwilą A woda pokazywałam chodz od roku nie mam kiedy wyczyscic to wole się nie chwalić. Wiec pokaze stare zdjecia co mam na pulpicie




____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 10:37, 04 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ostatnie rodki, jeszcze jedna azalia bedzie kwitła a teraz zaczynają już róże, krzewuszki a mam ich kilka, irysy itp...








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 10:41, 04 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632







____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 10:57, 04 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
danuta_szwajcer napisał(a)






Danusiu, cudna ta fotka.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
danuta_szwajcer 11:07, 04 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)

Danusiu, cudna ta fotka.


Ale troche lat juz ma, chciałam tylko pokazac oczko Dorocie

Teraz tyle kwiecia w ogrodzie ale pochodzic to idzie wczesnym rankiem albo wieczorem bo znowu upał za duży





____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies