Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

Dorota123 22:39, 29 maj 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Jejku jak u Ciebie pięknie Ostatnio jak byłam wzdychałam, a teraz to aż się do ekranu laptopa uśmiecham. Cudowny masz ogród przez cały rok, ale maj zdecydowanie wygrywa.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Milka 05:21, 30 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
danuta_szwajcer napisał(a)
Orliki mam wszędzie i to w każdym kolorze.
A ten o limonkowych nakrapianych lisciach od Irenki jest cudny










Cudnie Danusiu kolorowo, bajecznie stworzyłaś sobie raj
Cieszę się, że orlik się podoba, też mam ich pełno, ale lubię bardzo, po przekwitnięciu wszystkie ścinam do zera, oprócz tych nakrapianych
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:24, 30 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
danuta_szwajcer napisał(a)


No to piękny urlop Was czeka, też marzymy o tym kierunku ale ja mam troche obawy o bezpieczeństwo no i upały Masz racje Irenko w słoncu zaraz piękniejsze, teraz coraz więcej koloru a u mnie misz masz tylko w tym roku jakoś bardzo nierówno zakwitają rodki i azalie. Za to już róze o dziwo zaczynają. Byłam dzisiaj w ogrodniczym ale nie mieli piwoni takich jakbym chciała, ale auto ful wypełnione haha kolejnego rodka, róze, lawendy i jednoroczne Marek mi wczoraj sowe kupił do ogrodu






Bajkowo rodki u ciebie szaleją, na nowej rabacie już giganty i Elata na medal się spisuje, cieszę się bardzo. Co do urlopu, dużo zwiedzimy i to mnie cieszy, choc pewnie będzie męczące, bo upały w tym czasie.
A gdzie Ty wciskasz te nowości, że też masz miejsce jeszcze



____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AgataM 10:27, 30 maj 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Przyszłam za zapachem kwiatów z Twojego cudnego ogrodu. Podziwiam... wszystko. Uwielbiam te kolory
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
marba 10:31, 30 maj 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
No to poszalałaś w ogrodniczym. Będzie jeszcze piękniej.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Agania 12:16, 30 maj 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
danuta_szwajcer napisał(a)


Super widoczek na ogród, piękny i zadbany i kolejny ogród z cudnymi rododoendronami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ewsyg 09:39, 02 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Danusiu, jestem zachwycona Twoim ogrodem. Oglądam zdjęcia i wzdycham i znowu oglądam i znowu wzdycham. Przecudny, dojrzały i kolorowy. Dokładnie tak jak lubię.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
danuta_szwajcer 20:59, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)


Super wyszła Ci ta rodkowa. Olbrzymy urosły
Śliczny ten pomarańcz wsród fipletów. Calsap jest w mojej opinii zawsze dostojny.
I jeszcze mi się bardzo podobają te białe z żółtym środkiem- to chyba azalia, nie znam nazwy.

Fajnie byłoby to na żywo zobaczyć


Koniecznie musisz przyjechac Ula Juz nawet nie pamietam ile Cie u mnie nie bylo 3lata chyba?
Calsap to moja duma i pamiątka bo ta najwieksza to prezent od mojej kochanej cioci Wandzi i teraz "pilnuje" mi rodków A ta biała to azalia, mam kilka różnych białych ale ta pachnie bardzo ładnie. Teraz wszystko kwitnie





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 21:08, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
greg66 napisał(a)
Danusiu witaj słonecznie

Piękny spektakl rododendronowy nie muszę jechać do Mosznej u Ciebie ładniej


Też witam słonecznie bo piękne słonko nam świeci, no Moszna piękna chodz dawno nie byłam ale polecam Arboretum Novy Dvur k.Opavy/ bo chyba nie masz za daleko, byliśmy dzisiaj po raz kolejny i pięknie, bo jest tam tyle starych ciekawych pięknych drzew no i cudne rododenrony.






____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 21:19, 02 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ElzbietaFranka napisał(a)
Danusiu wracam eM nakarmiony i spokoj jest.

Patrze, ze masz piękną azalie białą tez sie skusilam w tym roku i kupilam tak piekna, ze ide jutro i kupie 2 szt. Bylam dzisiaj w szkolce, ale deszcz mnie przegonil stalam w szklarni przez 30 min nie dalo rady chodzic.
Trzy razy lało jak z wiadra. Kaluze jak jeziora.
Wiem, ze u was tez nie wesolo z deszczem. U nas byla ogromna susza wiec ziemia jeszcze deszczowke przyjmuje. Wisla wzbiera ale to wody z poludnia.

W zwiazku z darmowym podlewaniem wszystko rosnie jak cholera. EM co 4 dni kosi trawe tak rosnie. Jakby nie kosil nie wjechal by pozniej bo mokra ostrze nie kosi tylko ucina lepki.

Jak na ta godzine u nas po takim desz zu jest 19 stopni w miescie zawsze wiecej. Komarzyska juz tna.

Koncze pozdrawiam ciszy w pogodzie i duzo slonka zycze.


U nas też ciągle padało a teraz jest piękne słonko i za chwile będziemy narzekać, na upał echh, że to już nie może być normalnie? Wczoraj cały dzień cięcie mój M pomagał bo sprzęt ciężki to szybciej chociaz poszlo no i plewienie, jeszcze nie skonczyłam a w upał to cięzko będzie, mam do posadzenia sadzonki kwiatow co mi wnusie posiały do doniczek)) Ale jest pięknie wszystko kwitnie, nawet nie wiem gdzie zdjecia zrobic?















____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies