Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

Bogdzia 15:19, 28 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Danusiu , pięknosci pokazujesz. Ulubione rh mamy takie same
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
danuta_szwajcer 15:21, 28 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Orliki mam wszędzie i to w każdym kolorze.
A ten o limonkowych nakrapianych lisciach od Irenki jest cudny









____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 15:27, 28 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Bogdzia napisał(a)
Danusiu , pięknosci pokazujesz. Ulubione rh mamy takie same


Ciesze się, że Ci się podoba ale to dzięki Tobie Bozenko bo tyle się od Ciebie nauczyłam i zakochałam się w tych cudnych rodkach chodz też tak jak u Ciebie grunt piaszczysty to i wody ciągle potrzebują, teraz podlewa je bardzo z czego bardzo sie ciesze



____________________
Liliowo i kolorowo:)
Bogdzia 15:30, 28 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
danuta_szwajcer napisał(a)


Ciesze się, że Ci się podoba ale to dzięki Tobie Bozenko bo tyle się od Ciebie nauczyłam i zakochałam się w tych cudnych rodkach chodz też tak jak u Ciebie grunt piaszczysty to i wody ciągle potrzebują, teraz podlewa je bardzo z czego bardzo sie ciesze





Podlewanie jest pewnym problemem ale takiego kwitnienia zadne rosliny nie mają. Dla niektórych jest może aż jarmarcznie ale po zimie taka dawka kolorów mnie cieszy i niech tam sobie inni wybrzydzaja. Dokad woda w kranie mogę podlewac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
danuta_szwajcer 15:45, 28 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Bogdzia napisał(a)


Podlewanie jest pewnym problemem ale takiego kwitnienia zadne rosliny nie mają. Dla niektórych jest może aż jarmarcznie ale po zimie taka dawka kolorów mnie cieszy i niech tam sobie inni wybrzydzaja. Dokad woda w kranie mogę podlewac.


Dokładnie myśle tak samo i mi ten kolorowy misz masz bardzo odpowiada i cieszy zachwycam sie kazdym kwiatkiem, kształtem i cudne są te rózowe rózyczki na rózowych i białych azaliach.





____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 20:04, 28 maj 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
danuta_szwajcer napisał(a)


Fajnie by było, bede tez miec wnusie pod opieka ale jakos znajde czas na nasze spotkanie Ula, zobacz rodkowa ta nowa jak ona rosnie jak szalona, juz miejsca brak, tylko tam malo slonka to tez kwitnienie mniejsze ale cieszy bardzo.
Ale tylko czesc widac na tym zdjeciu.




Elaty bardzo ładnie u mnie rosną i bardzo je lubie, bo lubie tez ten kolor.






Super wyszła Ci ta rodkowa. Olbrzymy urosły
Śliczny ten pomarańcz wsród fipletów. Calsap jest w mojej opinii zawsze dostojny.
I jeszcze mi się bardzo podobają te białe z żółtym środkiem- to chyba azalia, nie znam nazwy.

Fajnie byłoby to na żywo zobaczyć
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ElzbietaFranka 20:31, 28 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
danuta_szwajcer napisał(a)


Bardzo Ci dziękuje, tak ostatnio myślałam, ze w sumie to juz u mnie jest najmniej liliowo ale kolorowo jeszcze bardziej Pozdrawiam





Danusiu witam

Cudowny rododendrowy ogród mam nadzieję, że też się jeszcze takiego doczekam.
Ten rododendron piękny i nie zawodny długo kwitnie i nie reaguje na deszczu.

Będę jeszcze eM wrócił więc wiesz
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 21:05, 28 maj 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Danusiu witaj słonecznie

Piękny spektakl rododendronowy nie muszę jechać do Mosznej u Ciebie ładniej
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElzbietaFranka 21:17, 28 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Danusiu wracam eM nakarmiony i spokoj jest.

Patrze, ze masz piękną azalie białą tez sie skusilam w tym roku i kupilam tak piekna, ze ide jutro i kupie 2 szt. Bylam dzisiaj w szkolce, ale deszcz mnie przegonil stalam w szklarni przez 30 min nie dalo rady chodzic.
Trzy razy lało jak z wiadra. Kaluze jak jeziora.
Wiem, ze u was tez nie wesolo z deszczem. U nas byla ogromna susza wiec ziemia jeszcze deszczowke przyjmuje. Wisla wzbiera ale to wody z poludnia.

W zwiazku z darmowym podlewaniem wszystko rosnie jak cholera. EM co 4 dni kosi trawe tak rosnie. Jakby nie kosil nie wjechal by pozniej bo mokra ostrze nie kosi tylko ucina lepki.

Jak na ta godzine u nas po takim desz zu jest 19 stopni w miescie zawsze wiecej. Komarzyska juz tna.

Koncze pozdrawiam ciszy w pogodzie i duzo slonka zycze.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
paradas 08:18, 29 maj 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Ale piękne orliki, ja dostałem wysokie sadzonki od znajomej ale marnieją od posadzenia.
Piękne rododendrony! Też sprawiłem sobie calsapa bo strasznie mi się podobał, ta ciemna plama w środku
Szkoda że tak mało zdjęć wisterii

danuta_szwajcer napisał(a)



Jeszcze proszę o nazwę odmiany tego rodka.
Pozdrawiam.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies