Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 15:07, 21 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Danusiu, mimo smutnych wieści- wycięcie drzewa, ogród piękny, kolorowy i pachnący. Lato może być w tym roku deszczowe, rosliny to lubią, my mniej, bo w słońcu wszystko piękniejsze
Pytałaś o kierunek wakacji, wybraliśmy Izrael w sierpniu


No to piękny urlop Was czeka, też marzymy o tym kierunku ale ja mam troche obawy o bezpieczeństwo no i upały Masz racje Irenko w słoncu zaraz piękniejsze, teraz coraz więcej koloru a u mnie misz masz tylko w tym roku jakoś bardzo nierówno zakwitają rodki i azalie. Za to już róze o dziwo zaczynają. Byłam dzisiaj w ogrodniczym ale nie mieli piwoni takich jakbym chciała, ale auto ful wypełnione haha kolejnego rodka, róze, lawendy i jednoroczne Marek mi wczoraj sowe kupił do ogrodu










____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 15:15, 21 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
Uwielbiam rh i widzę, że masz ich sporo. U mnie rzez dwa lata chorowały i kilka mi wypadło. Byłam tak zła, że postanowiłam więcej nie dokupywać. Na razie nie dokupiłam żadnego, poza tym nie mam już miejsca to mi łatwiej wytrwać w postanowieniu.


Może ziemia nie jest odpowiednia, u mnie zacienione pod sosnami, chodz musze przyznac, ze te w słoncu maja najwięcej kwiatow i co roku. Dosyc juz dużo ich mam, no i dzis dokupiłam kolejnego ale chce jeszcze Królową Jadwige, moja ulubiona do tej pory to Francesca i Calsap.







____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 15:24, 21 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632




____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 15:27, 21 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632




Moje ulubione

____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 18:51, 21 maj 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Może w wakacje wpadnę

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
marba 16:29, 23 maj 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
danuta_szwajcer napisał(a)



Danusiu, u Ciebie jak zawsze piękne widoczki. Na tej fotce w lewym, górnym rogu widać przycięte drzewo. To wierzba płacząca? Jak często ją tniesz?
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
danuta_szwajcer 14:56, 28 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Może w wakacje wpadnę



Fajnie by było, bede tez miec wnusie pod opieka ale jakos znajde czas na nasze spotkanie Ula, zobacz rodkowa ta nowa jak ona rosnie jak szalona, juz miejsca brak, tylko tam malo slonka to tez kwitnienie mniejsze ale cieszy bardzo.
Ale tylko czesc widac na tym zdjeciu.




Elaty bardzo ładnie u mnie rosną i bardzo je lubie, bo lubie tez ten kolor.




____________________
Liliowo i kolorowo:)
malgorzata_s... 15:00, 28 maj 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Danuś masz tak bajecznie kolorowo że brak słówPozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
danuta_szwajcer 15:05, 28 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)


Danusiu, u Ciebie jak zawsze piękne widoczki. Na tej fotce w lewym, górnym rogu widać przycięte drzewo. To wierzba płacząca? Jak często ją tniesz?


Ostatnio Basiu tne co co jesien, bo szybko rosnie ale tez i smieci bardzo, jak kiedys przeszla ta wichura przez ogród to cud, że auta nie uszkodziła bo bardzo ją połamało. Mam sentyment do niej
Bardzo teraz kolorowo w ogrodzie, mokro, parno to i trawsko rosnie jak szalone, wczoraj znowu pół dnia ciełam bo zarasta szybko, że przejśc sie nie da









____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 15:12, 28 maj 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Danuś masz tak bajecznie kolorowo że brak słówPozdrawiam


Bardzo Ci dziękuje, tak ostatnio myślałam, ze w sumie to juz u mnie jest najmniej liliowo ale kolorowo jeszcze bardziej Pozdrawiam








____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies