Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

Urszulla 20:00, 01 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
Podobno dzisiaj jakieś kataklizmy pogodowe w Rybniku. A u Ciebie?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
paradas 09:12, 02 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Piękne hortensje. Heliotrop wypatrzyłem, masz go w pełnym słońcu?
Zachwycam się tymi łukami z róż!
Milka 06:07, 03 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
W ogrodzie przepięknie mnóstwo pracy twojej, aby tak wyglądał, zwłaszcza że upały dały popalić nam i ogrodowi. Mam nadzieję, że bez szkód, po ulewie, u mnie syfu narobiło, więc najpierw sprzątanie a potem zaległe prace ogrodowe. Chyba ten okres najmniej lubię.
Buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 17:28, 12 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
greg66 napisał(a)
Tak patrząc na Twój ogród to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że kwiaty to najpiekniejsza rzecz pod słońcem


Potwierdzam, jeszcze bym dodała, że i wszystkie żyjątka no może za wyjątkiem nornic, karczowników i ślimaków pełzających bo u mnie pełno dziur, pozjadały mi wszystkie prawie lilie.
U mnie teraz kolorowo i pachnąco bo dużo mam floksów.




____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 17:37, 12 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kindzia napisał(a)
Danuś, co Ty o jesieni mówisz...dalie to lipiec przecież A kysz jesień!
U mnie też już dalie zaczynają, fajne są, kwitną bez przerwy.

Danuś, pięknie Ci róże kwitną, bardzo obficie. Zresztą Twój ogród to taki Tajemniczy Ogród, z charakterem. Mało lilii pokazujesz...zginęły Ci? Takie piękne zawsze masz.


Kasiu piękny raj różany miałam ale teraz ta susza u mnie jest strasznie( Płakać się chce. Ciesze się, że Ci się podoba, no niestety lilii mam tylko kilka nawet te co dosadziłam wiosną to ich nie ma Musze zrobic zdjecia dziur co mam po ogrodzie i może ktoś powie co tak u mnie grasuje i niszczy. Wczoraj czegoś szukałam w starym kompie i znalazłam zdjęcia między innymi pięknych lilii echhh, musze cos zrobić żeby znów u mnie zagościły bo bardzo je lubie.
A te róże moje stare czerwone kwitną cały czas jak szalone





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 17:44, 12 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale piękne peruczki na perukowcu


Mam trzy perukowce i powiem Ci, że to są krzewy na tą susze. U mnie jest okropna susza, nie pamiętam kiedy był deszcz, nawet jak są chmury to 3 minuty popada i koniec wychodzi słonko, w dodatku ciągle wieje co jeszcze bardziej wysusza. Przerażenie ogarnia jak się słyszy jak szybko zmienia się nam klimat Dobrze, że mam dużo donic to chociaż jest kolor.



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 17:50, 12 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Podobno dzisiaj jakieś kataklizmy pogodowe w Rybniku. A u Ciebie?


To była burza piaskowa, masakra,pierwszy raz coś takiego widziałam, byłam sama z wnusiami i bałam się strasznie. Deszczu brak do dzisiaj(




____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 17:56, 12 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
paradas napisał(a)
Piękne hortensje. Heliotrop wypatrzyłem, masz go w pełnym słońcu?
Zachwycam się tymi łukami z róż!

Ciesze się, że się podoba, najchętniej bym jeszcze więcej takich łuków po ogrodzie dała ale póki co odechciewa się mi ogrodu.
Heliotrop mam w półcieniu i kwitnie cały czas.








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 18:05, 12 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
W ogrodzie przepięknie mnóstwo pracy twojej, aby tak wyglądał, zwłaszcza że upały dały popalić nam i ogrodowi. Mam nadzieję, że bez szkód, po ulewie, u mnie syfu narobiło, więc najpierw sprzątanie a potem zaległe prace ogrodowe. Chyba ten okres najmniej lubię.
Buziaki


Oj Irenko tak było i cieszyło oko a teraz z każdym dniem jest tylko gorzej, w dodatku te wiatry wysuszają dodatkowo. Umęczona już jestem podlewaniem a nic innego też nie idzie robić. Ulewy żadnej u mnie nie było tylko burza piaskowa i wichura straszna.Jakiś mam ten rok pechowy, ciągle coś złego się dzieje aż strach się bać.... echh.
Kolor miejscami jest bo floksów mam dużo, hortensje, liliowce, lawendy niektore juz tez przekwitły albo się zasuszyły od słonca.








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 18:09, 12 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632






























____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies