Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 14:27, 19 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ElzbietaFranka napisał(a)
A u nas (wawie) dzisiaj właściwie od wczoraj wieczora dobrze popadało.
Chmury kłębiaste aż czarne i dzisiaj do piętnastej przeszły trzy fale deszczu takiego solidnego.
Więc się cieszę, nie wiem jak na wsi, ale chmury po niebie płynęły w każdą stronę.
Danusiu u mnie floksy jeszcze w powijakach. Widzę, że u Ciebie wszystko kwitnie i róże, hortensje, jeżówki i floksy. Ja takich okazów nie mam.

Pozdrawiam i życzę deszczyku


A u Was to co chwile pada. Floksy juz za chwile to beda przekwitac chodz one długo kwitną ale brak deszczu i znowu upały dają im popalic. Nie masz takich Elu za to masz inne chociażby piękny trawnik Lilie wodne U mnie dalej oczko wodne czeka w kolejce na wyczyszczenie ale mam tylko dwie rece do pracy a jeszcze co chwile cos niespodziewanego wyskakuje,tez chce duzo czasu spedzic w wakacje z wnukami bo uwielbiam ten czas a to jest tu i teraz i za chwile dorosną.... Pozdrawiam



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:33, 19 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Hortki ogrodowe w donicach się sprawdziły, przechowałam je zimą w gospodarczym








____________________
Liliowo i kolorowo:)
boguslawa_ma... 20:07, 19 lip 2019


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Hortensje u ciebie w pełnym rozkwicie u mnie jeszcze zielone,przez tą susze to i mniejsze bukiety.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Urszulla 21:58, 19 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
U mnie dziś popadało popołudniu. Ale fajnie się zrobiło

Na horyensje czekam ale Ty masz stan zaawansowany.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kindzia 20:18, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Lilie masz zaklepaną Czekam na sygnał
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 07:39, 23 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Fantastyczne hortensje w donicach. Może to sposób na nie. Byle pamiętać o podlewaniu. Moją na domku letnim ususzyłam, ale daje oznaki życia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
marba 23:29, 25 lip 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Danusiu, Twój ogród bucha zielenią i kolorami, aż miło popatrzeć. Nie widać u Ciebie wcale oznak suszy.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
anna_g 09:57, 26 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
danuta_szwajcer napisał(a)







Świetne te hortensje w donicach. Niestety nie mam gdzie przechowywać zimą ale w sumie można całkiem niedrogo też kupić w marketach - zamiast jednorocznych do donic - bo do jednorocznych w donicach niestety ręki nie mam. Ani porządnej kompozycji zrobić nie potrafię (czytaj: takiej z której byłabym zadowolona), ani mi to potem nie rośnie tak jakbym chciała.
Mam natomiast fuksję, przechowuję i co roku piękniejsza jest. Teraz kupiłam lantany - też spróbuję przechować - zobaczymy czy się uda.
I coraz bardziej podobają mi się donice z hortensjami, trawami, hostami. I nawet pamiętam codziennie o podlewaniu bo kiedyś było inaczej

Powiem Ci, że to nasze "dzieło" bonsajowe fajnie wygląda. I zastanawiam się dlaczego nic w tym roku nie zrobilyśmy Czas ucieka jak nie wiem co... ale rok się jeszcze nie skończył to może nam się uda jeszcze wspólnie popracować
Buziaki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
danuta_szwajcer 12:12, 27 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
boguslawa_madejska napisał(a)
Hortensje u ciebie w pełnym rozkwicie u mnie jeszcze zielone,przez tą susze to i mniejsze bukiety.


A roznie z nimi jakos dziwne, jedne szybciej drugie dopiero zaczynają no i tez mam mniejsze kwiaty przez te susze




____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 12:19, 27 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
U mnie dziś popadało popołudniu. Ale fajnie się zrobiło

Na horyensje czekam ale Ty masz stan zaawansowany.


zazdroszcze deszczu, u nas w niedziele troche popadalo to jest burza była ale to wszystko mało, makabryczna susza i dużo strat będzie


Hibiskusy lubia takie slonko






____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies