Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

Margerytka40 23:09, 22 cze 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Cudnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
frezja 23:10, 22 cze 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
jolka napisał(a)


Nie no Ewusia, nie osobno. Jak cała przekwitnie to w całości ciach
Dla Ciebie raz jeszcze Artemis
Jakoś nierówno kończy i żal ruszać. Ale ciachnę bo jedna jakoś mi się pokłada. Artemis piękna.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
23:20, 22 cze 2017
Piękne te twoje różyczki a gdzie kupowałaś sadzonki, u mnie wcale niema tych fajniejszych odmian, artemis czy boniki.
paulina_ns 06:43, 23 cze 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)


Pewnie z powodu wiosennego przesadzenia musi się dopiero zaaklimatyzować. U mnie tak dziwnie rośnie Jeden krzak wystrzelił w górę, inne są niskie. Pewnie z czasem się wyrównają, póki co je obserwuję I też myślę, że jeszcze jedną bym zmieściła Hehe, będę dokupywać na raty. Ale biała szałwia jakoś u Ciebie szybciej ... u mnie tak po prawdzie to jeszcze się dobrze nie rozwinęła.




Powiem Ci szczerze,że ja póki co z jej pokroju zadowolona zbytnio nie jestem, też jest niska, niektóre boczne gałązki ma wyższe inne niższe ona chyba taka bardziej krzaczasta jest nie? Szałwia faktyxznie już w pełni się rozwinęła, chciałam dokupić jeszxze kilka szt ale dostałam właśnie tylko przekwitnieta już dlatego pytałam o cięcie.

Szpaler królowej wspaniały! Robi wrażenie! Pięknie!
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
leon60 07:58, 23 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Szok jak Ty masz pięknie, do tego ten obłędny widok żyć nie umierać
Ogród bardzo wydoroślał, jest cudnie !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Ananasek 09:08, 23 cze 2017

Dołączył: 16 lut 2015
Posty: 221
Joluś! Fundujesz wspaniałe widoki
Też zakochałam się w różach a u mnie w ogrodzie czekam na rozkwit róży Bailando. Wsadzałam w tym roku, więc krzaczki niewielkie, ale mają sporo pączków.

Zastanawiam się czy wycinasz przekwitłe kwiatostany z Bonici ? Czy nie trzeba jej oczyszczać w sezonie tylko w jesieni ciachasz ją po całości?
____________________
Beata Moje nieplony
Agi2006 09:30, 23 cze 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Pięknie!Bardzo lubię Bonice, choć sama JESZCZE jej nie mam. Dojrzewam do róż...
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Pszczelarnia 10:26, 23 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Love it - ta piwonia to Sarah Bernhard.

Czuje te zapachy od lawendy, szałwii, róż i maciejki.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
iwonkap 10:44, 23 cze 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Jolu mam pytanko o Twoja królową Jakie ona ma stanowisko, jaką ziemie ? Łapią ja jakies paskudztwa łatwo ? trzeba ja bardzo podlewać czy radzi sobie ? jak długo kwitnie oraz czy potem jakoś wygląda ?

alis 11:32, 23 cze 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Jolcia, jak pięknie u Ciebie, wręcz pokazowy ogród, jednak ilość robi wrażenie. Cudnie i ze smakiem, tyle w temacie
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies