Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

frezja 21:06, 22 cze 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Każdą gałązkę osobno? też widzę przekwitające. Białą masz piękną
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Margerytka40 21:25, 22 cze 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Też od tej wiosny mam białą szałwię i bardzo mi się podoba. Chyba muszę jeszcze dokupić bo wzięłam tylko 5 na próbę.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
paulina_ns 21:34, 22 cze 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)


Hmm... Artemis Ci się podoba Proszę bardzo zatem, fotka sprzed chwili
To jej pierwszy sezon u mnie, trudno mi na razie powiedzieć jaka urośnie.




Aj przepiękna!!! U mnie jakoś duuuużo słabiej wygląda, ale może dlatego,że ja przesadzilam w inne miejsce wiosna, dobrze,że chociaż zakwitła

Dziękuję Jolus za informację muszę właśnie swoją szałwie przyciąć, bo cześć krzaczkow już przekwitla. Buziaki!
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
SlonecznyOgrod 22:11, 22 cze 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Artemis piękna taka zwarta,czyściutka, nieskazitelna- podobają mi się takie.
Zdjęcia o poranku piękne, od razu widać, że takie rześkie. Ja też ostatnio o 6tej robiłam zdjęcia i też zupełni dla mnie inne, rzadko widzę oświetlenie od tej strony, tym bardziej, że to najdłuższe dni.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
jolka 22:31, 22 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
frezja napisał(a)
Każdą gałązkę osobno? też widzę przekwitające. Białą masz piękną


Nie no Ewusia, nie osobno. Jak cała przekwitnie to w całości ciach
Dla Ciebie raz jeszcze Artemis
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:32, 22 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Margerytka40 napisał(a)
Też od tej wiosny mam białą szałwię i bardzo mi się podoba. Chyba muszę jeszcze dokupić bo wzięłam tylko 5 na próbę.


No ja też mam pięć albo sześć.
Jak spotkam to jedną też dokupię, bo mam małą lukę w nasadzeniu

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:37, 22 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
paulina_ns napisał(a)
Aj przepiękna!!! U mnie jakoś duuuużo słabiej wygląda, ale może dlatego,że ja przesadzilam w inne miejsce wiosna, dobrze,że chociaż zakwitła Dziękuję Jolus za informację muszę właśnie swoją szałwie przyciąć, bo cześć krzaczkow już przekwitla. Buziaki!


Pewnie z powodu wiosennego przesadzenia musi się dopiero zaaklimatyzować. U mnie tak dziwnie rośnie Jeden krzak wystrzelił w górę, inne są niskie. Pewnie z czasem się wyrównają, póki co je obserwuję I też myślę, że jeszcze jedną bym zmieściła Hehe, będę dokupywać na raty. Ale biała szałwia jakoś u Ciebie szybciej ... u mnie tak po prawdzie to jeszcze się dobrze nie rozwinęła.


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:42, 22 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
SlonecznyOgrod napisał(a)
Artemis piękna taka zwarta,czyściutka, nieskazitelna- podobają mi się takie. Zdjęcia o poranku piękne, od razu widać, że takie rześkie. Ja też ostatnio o 6tej robiłam zdjęcia i też zupełni dla mnie inne, rzadko widzę oświetlenie od tej strony, tym bardziej, że to najdłuższe dni.


Artemis nawet na zdjęciu mi się lepiej podoba niż w rzeczywistości. Pewnie dlatego, że moją uwagę w ogrodzie teraz przyciąga coś innego Poranne zdjęcia rzeczywiście są takie inne, niemal czuć unoszącą się wilgotność mgły i rosy I w ogóle tak inaczej jest w ogrodzie rankiem, świeżo, rześko ... energetycznie

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:53, 22 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Jednak u mnie teraz KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!







____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:58, 22 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
A tu jeszcze w szpalerze i poglądowo pojedynczy krzak.
Tak jak już mówiłam, wielkie porosły w tym roku te róże





____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies