Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

jolka 19:36, 20 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
malgol napisał(a)
Jolu, zaglądam do Ciebie ukradkiem i rzadko się odzywam,ale teraz musze Prze-pię-knie ! Powiedz co to za hosty bialo zielone masz z kudłatymi trawkami?czy to patriot a trawka carex beatles?
I jeszcze pytanie o bodowego buka...czy duzy rosnie? Chciałam niewysokie kolumnowe drzewko w pobliżu elewacji domu i nie wiem czy to dobry pomysł?Niewysokie bo inaczej trafi w okap dachu


No to ja się cieszę, że miałaś motywację by się odezwać Dziękuję za miłe słówka Hosty przed trawami to raczej patriot, ale pewności nie mam. Natomiast trawa to rozplenica, rośnie tam już chyba czwarty rok i nigdy mnie nie zawiodła Ten mój buk to rohan obelisk. Stał i stał już chyba trzeci sezon, teraz trochę ruszył. Ale z tego co wiem, to duże drzewo, więc chyba się u Ciebie nie sprawdzi.

Zostawiam maluśką meidiland Rośnie pod brzozami, a brzozy to już takie byczki się zrobiły, jak nie wiem co!! A pamiętam, jak niedawno chude patyczki wsadzałam, że ich nawet na zdjęciach nie było widać!!




____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 19:41, 20 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
SlonecznyOgrod napisał(a)
Ale różyczki bujnie kwitną, piękniutko


Dzięki Daria Dla Ciebie poranna bonica - wciąż jej więcej, gęściej, coraz bardziej różowo.
Niedługo lawenda dołączy do różowego.



____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
frezja 19:45, 20 cze 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Bonica, bardzo szybko wystartowała u Ciebie i ta ilość. Piękny pokaz
____________________
Ewa - Ogrodowy song
jolka 19:49, 20 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
paulina_ns napisał(a)
Jolus u Ciebie jak zawsze pięknie! Masz tyle ciekawych miejsc w ogrodzie, że aż głowa boli bonica przepięknie wygląda w szpalerze no i ta kocimietka zachwycam się!


Paula, faktycznie w różnych miejscach ogrodu dużo się teraz dzieje. Czasem sama nawet nie ogarniam co i gdzie Bonica faktycznie teraz daje czadu. Kocimiętką też się zachwycam. Miałam ją już w ub roku, była sobie taka mała, sadzoneczka w doniczce 9x9. Przyjęła się, trochę podrosła w ciągu sezonu. Ale dopiero teraz pokazała na co ją stać. Kwitnie już chyba z miesiąc. Jest kompaktowa, zwarta (nie licząc tych co wywaliłam), odpowiednio wysoka (nie za duża, nie za mała) pięknie i szybko odbiła po zimie, tworzy mocny niebieski akcent w ogrodzie. Tak że zdecydowanie polecam!

Załączam szykujące się anabell Do towarzystwa zasiała się sama maciejka. Pięknie pachnie pod wieczór, przez co zwabia mnie na huśtawkę

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 19:50, 20 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
AngelikaX napisał(a)

Angela
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
gosika67 19:57, 20 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Jolka podziwiam Twoją różankę, posiedziałabym tam na ławce.
Wszystko pięknie kwitnie i zadziwia.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
jolka 19:57, 20 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kawa napisał(a)
Jolka ty imieniny miałas no patrz jaka jestem zołza
wszystkiego naj kochana!!! a teraz się przyznaj gdzie kupiłąś naparstice bo mnie trafi!!! a ciekawe którą kocimiętkę mam od ciebie - rozwalającą się czy nie?


Kamisia,zołzo jedna, hehe - dziękuję za naj Buziak

Naparstnicę zakupiłam u Pana na ryneczku maślanym.
Na pewno jeszcze będzie miał, niech Cię nic nie trafia, bo szkoda by było


Kami, proponuję Ci wywalić te siewki kocimiętki, co ode mnie masz. Powiem Ci, że ja w sobotę (pomino deszczu, wiatru i zimna) zrobiłam tak totalny pogrom. Wywaliłam wszystkie siewki. Nie zauważyłam siewek obok tych ładnych krzaczków, a koło tych śmieciowych pełno. Podejrzewam, że Twoje też będą z tych rozwalających się. Tamte chyba się nie wysiewają, takie mam wrażenie.

Poranne
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
frezja 20:01, 20 cze 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
jolka napisał(a)


Kamisia,zołzo jedna, hehe - dziękuję za naj Buziak

Poranne


TYlko nie powiedz, że o 5 rano zrobione )
____________________
Ewa - Ogrodowy song
jolka 20:02, 20 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
I na koniec - ponudzę raz jeszcze piwonią!! Kocham je niezmiennie
Teraz taka jasno różowa ma swoje pięć minut.
Jest przepiękna, dużo ładniejsza niż na moich zdjęciach, i tak słodko pachnie








Love it
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 20:03, 20 cze 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
frezja napisał(a)
TYlko nie powiedz, że o 5 rano zrobione )


Nie Ewusia, o szóstej
Ale przed zdjęciami wyplewiłam jeszcze truskawki
Hehe
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies