Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

Kawa 10:27, 03 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
jej
już w doniczkach !!
no to mus jak najszybciej przybyć
bedem pisać
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Iwetka 18:35, 07 kwi 2019


Dołączył: 19 lis 2018
Posty: 4
Jola, dzięki za foty żywopłotu grabowego zimą. Coraz bardziej przekonuję sie do niego. Cięcia bedzie trochę, ale liczę, że wynagrodzi mi opiekę swoim urokiem
Wiosna u Ciebie w pełni, u mnie na podkarpaciu jakoś wolniej wszystko rusza.
Widzę, że ciemierniki mają u Ciebie jak w raju i odwdzieczają się kwiatami. Ja miałam jednego białego i jakos nie przeżył mojej "opieki", może w innym ogrodzie... na razie podziwiam i obmyślam plan co i gdzie wsadzę w nowym miejscu
Powodzenia z pszczółkami... będzie pyszny miodek, jak się wybiorą w Twoje kwiaty
Pozdrawiam
____________________
Iwetka
aisza222 15:19, 11 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2019
Posty: 23
Przeglądnęłam od pierwszej strony jest pięknie !!!
Twój ogród jest moja inspiracją
Mam pytania co do kul bukszpanowych posadzonych wzdłuż ścieżki od furtki wejściowej - co ile je sadziłaś ??
____________________
Ela Pięknego początki :)
Kawa 07:28, 12 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
aisza222 napisał(a)
Przeglądnęłam od pierwszej strony jest pięknie !!!
Twój ogród jest moja inspiracją
Mam pytania co do kul bukszpanowych posadzonych wzdłuż ścieżki od furtki wejściowej - co ile je sadziłaś ??

odpowiem bo wczoraj byłam- ok. 1 metr
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Ewilena 23:14, 13 kwi 2019


Dołączył: 01 wrz 2018
Posty: 115
A Ja przyszłam zapytać o te sosenki niskie żółte, na skarpie, jaka to odmiana?
____________________
Ewelina
jolka 19:36, 21 kwi 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Katarzyna13 napisał(a)
Jola czym ty karmisz swoje ciemierniki? Za chwilę będą większe od hortek Ule pierwszą klasa!

Ciemierniki karmione miłością A ule mam nadzieję, że już wkrótce pokażę kompletne, zamontowane i zasiedlone. Jak to zwykle bywa zawsze coś tam się przedłuża. A szkoda, bo kwiecia w ogrodzie coraz więcej


Ciemierniki zostawiam
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 19:48, 21 kwi 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
nicol21 napisał(a)
Wow, 3 ule to będzie coś. no i jak już rodziny zaczną produkcję to będziecie jeszcze miód sprzedawać Super sprawa mieć swój miód. My kupujemy od paru lat od tego samego dostawcy i jest super.

Masz tyle terenu do ogarnięcia a już tak ładnie ogarnięty, wysprzątany.
Krokuski nie dość że łatwe w uprawie to jeszcze się ładnie namnażają i kwitną na nowych cebulach. zobaczysz jak za 2-3 lata ten rządek zgrubnie Będzie pani zadowolona.

Ciemierniki masz świetne. u mnie tylko jeden przetrwał i to taki marny jest. No ale on ma w zasadzie zupełny cien.


Wiesz Ewelina.. my mamy trzy ule, ale poszerzone. To znaczy klasyczne mają 10 ramek a moje są na 15!! Więc to tak jakbym miała 4,5 klasycznego Hehe Tyle żartów, a tak już poważnie to wcale nie jest tak do końca fajnie mieć niestandardowe ule, bo potem są problemy żeby coś do nich dokupić.

Krokusy faktycznie - w porównaniu do innych cebulowych - fajnie się mnożą i nie giną. Jeśli chodzi o tulipany czy narcyzy, to praktycznie co sezon trzeba sadzić nowe, bo starsze coraz marniejsze.

A ciemierniki bardzo lubię, praktycznie przez cały czas zdobią ogród: najpierw kwiaty, potem piękne ciemnozielone liście


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 19:58, 21 kwi 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Pszczelarnia napisał(a)
"miętowy dół, bielona skandynawska góra ..." - czekam na najważniejsze cdn - osadzenie rojów.


Ja też wciąż na to czekam Ale gościnna jestem dla wszystkich bzyczków zaglądających do ogrodu




____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 20:03, 21 kwi 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Swoją drogą, brzoskwinie mają przepiękne kwiaty







Zbiór zapowiada się imponująco
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 20:08, 21 kwi 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kawa napisał(a)
jej już w doniczkach !!
no to mus jak najszybciej przybyć bedem pisać


Pewnie już zdążyłaś posadzić A wiesz, że J. kupił w piątek w biedronce prześliczną sadzonkę ciemiernika double ellen i to za 7 zł!!Wielka szkoda, że ostatnia była.

Pachnące narcyzy zostawiam, życząc miłego świętowania


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies