Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

Veega 22:29, 27 kwi 2019

Dołączył: 17 sty 2019
Posty: 85
Jolu, proszę o więcej fotek z Twojego pięknego ogrodu, uwielbiam je oglądać
Widzę, że wszystko już u Ciebie takie dorodne, migiem wszystko urosło

Pozdrawiam
jolka 22:33, 27 kwi 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Nowa12 napisał(a)
Piękne ci te fotki wyszły. Te kulki bukszpanowe bardzo geometryczne . U mnie bio biorą co 2 tygodnie więc worki czekają. Ale taka ilość jak u Ciebie to szok .


Te kulki, które są wzdłuż wejścia do domu, owszem owszem - dosyć geometryczne Ale za to 3 bukszpanowe stożki mam w strasznym stanie. Mam nadzieję, że się odbudują, bo póki co bardziej straszą niż zdobią. No i niestety, kulki źle reagują, gdy się inne rośliny na nich opierają, po prostu ogałacają się w tych miejscach, czego doświadczyłam w ub roku. A co do trawnika - to sama byłam w szoku, ile to tego dziadostwa się tam mieści

Pozdrawiam tulipanowo
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Nowa12 22:39, 27 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
jolka napisał(a)


Te kulki, które są wzdłuż wejścia do domu, owszem owszem - dosyć geometryczne Ale za to 3 bukszpanowe stożki mam w strasznym stanie. Mam nadzieję, że się odbudują, bo póki co bardziej straszą niż zdobią. No i niestety, kulki źle reagują, gdy się inne rośliny na nich opierają, po prostu ogałacają się w tych miejscach, czego doświadczyłam w ub roku. A co do trawnika - to sama byłam w szoku, ile to tego dziadostwa się tam mieści

Pozdrawiam tulipanowo


Jednym słowem bukszpany nie lubią konkurencji .
Tulipanki zawsze chętnie oglądam bo u siebie nie mam.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
jolka 22:42, 27 kwi 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
kami napisał(a)
Jaki wertykulator kupiłaś? bo fajnie ci zęby zostawił. Trawnik masz fajny co prawda u mnie glina, że żeby można wybić upadając.


Kupiłam wertykulator elektryczny 1800W Handy KCW1800. U nas też glina i ił, ale sporo ziemi nawieźliśmy, żeby nieco ją rozluźnić i użyźnić.

Zostawiam kwitnące wisienki




____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:44, 27 kwi 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
frezja napisał(a)
Kiedy tniesz cisy ??

Ewusia, jakoś na początku kwietnia cięliśmy.


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:55, 27 kwi 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Veega napisał(a)
Jolu, proszę o więcej fotek z Twojego pięknego ogrodu, uwielbiam je oglądać Widzę, że wszystko już u Ciebie takie dorodne, migiem wszystko urosło Pozdrawiam


Witaj Dziękuję bardzo za miłe słówka Z roślin, które migiem porosły, to jakoś tak mi się wydaje, że róże mocno poszły. Bonica w mgnieniu oka się taka miśkowa zrobiła Zobaczymy co będzie, jak do kwitnienia przyjdzie, hehe




Malutka Meidiland pod brzozami też dosyć mocno idzie
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 23:00, 27 kwi 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Nowa12 napisał(a)
Jednym słowem bukszpany nie lubią konkurencji .
Tulipanki zawsze chętnie oglądam bo u siebie nie mam.


Tulipany chyba wszyscy chętnie oglądamy wiosną. U mnie nie za dużo w tym roku, ale poprawię się na przyszłość Już nawet wiem co wyleci i mi zrobi miejsce na nowe nasadzenia A z buksami - dokładnie tak jak piszesz, najlepiej jak ich nic nie dotyka

Zostawiam Królową Nocy ... już czas

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Veega 23:02, 27 kwi 2019

Dołączył: 17 sty 2019
Posty: 85
Jolu, ja zakochałam się w Twojej Larissie i kupiłam sobie w tym roku kilka krzaczków, zobaczymy ja mi będą rosły
Jak bardzo cięłaś Bonicę w tym roku, że ona już taka "miśkowa" się zrobiła


Pozdrawiam i jeszcze raz proszę, nie zapominaj o fotkach
jolka 23:09, 27 kwi 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Veega napisał(a)
Jolu, ja zakochałam się w Twojej Larissie i kupiłam sobie w tym roku kilka krzaczków, zobaczymy ja mi będą rosły
Jak bardzo cięłaś Bonicę w tym roku, że ona już taka "miśkowa" się zrobiła
Pozdrawiam i jeszcze raz proszę, nie zapominaj o fotkach


No ja na Larissę trochę kapryszę Zobaczymy co w tym roku pokaże. Boniki nie cięłam teraz za nisko, chcę żeby szybko i obficie zakwitła, bo potem mam zamiar ją nisko ciachnąć i liczę na powtórkę kwitnienia we wrześniu.

Pozdrawiam
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Elka 13:42, 28 kwi 2019


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Jolka trafiłam do Ciebie od Kamili. Cudny masz ogród. Pięknie Ci się wszystko rozroslo. Zazdroszczę tej lekkości w dobieraniu roślin. Ja np kupiłam 5 sosen kolumnowych 2 sosny milenki z myślą o jakimś szpalerze mieszanym i... Nie wiem co dalej Popadam w kompleksy zwróciłam uwagę że masz ładna kostkę brukowa. Wyślesz mi na priv namiary na kogoś kto Ci układał?
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies