Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gabisiowy ogród...początki....:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Gabisiowy ogród...początki....:-)

gabriela_kra... 10:38, 10 sie 2015


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Są szczepione co mnie dziwi i nie podoba mi się ich kora, drzewka są małe, nie całe 2 metry, ale chyba już by miały piękną białą korę.



____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 10:40, 10 sie 2015


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
I ma takie szyszki



____________________
Gabisiowy ogród...początki...
iwka 11:04, 10 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ha ha własnie miałam Cie odesłać do Joli, bo ona świeża w temacie brzozowym, ale widzę, że juz u niej byłaś.

Ja na brzozach to się nie znam, bo jeszcze żadnej nie mam z tego co wiem to kora dopiero po kilku latach robi się biała, ale czy to doorenbosy to nie wiem

ta zółta trawa o którą u mnie pytałaś to hakone
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
GorAna 13:38, 10 sie 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Gabrysiu, ja na brzozach się nie znam, ale sprawdziłam.....w Bydgoszczy na Naklielskiej w szkółce Pana Uzdowskiego mają w swojej ofercie Doorenbosy....podjedź i sprawdź czy są takie same.....mnie trochę dziwi ten owocnik, (brzozy mają na wiosnę takie długie szyszko-bazie) moja brzoza takich nie ma.....ale ja mam inną brzozę.
Pozdrawiam....rewoluje totalne przeprowadzasz....gratuluję
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
pawel_snopek 16:10, 10 sie 2015


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
To jest Brzoza pożyteczna (himalajska) "doorenbos" one mają zawsze większe kwiatostany w porównaniu z brzozą brodawkową pozdrawiam
____________________
Paweł - Ogród pod górą
gabriela_kra... 17:33, 10 sie 2015


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
pawel_snopek napisał(a)
To jest Brzoza pożyteczna (himalajska) "doorenbos" one mają zawsze większe kwiatostany w porównaniu z brzozą brodawkową pozdrawiam


Dzięki

Tak popatrzyłam jeszcze u Jolki i się upewniłam, że te moje to jednak Doorenbosy.

U nas ogólnie rewolucje w ogordzie w życiu
Wiosną powiększy nam się rodzinka Dlatego wszystkie roboty ogrodowe zwolniły. Czekają aż pokażę palcem co i gdzie sadzić Także Iwka - to podejrzewalaś?
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
jolka 00:57, 11 sie 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Gabisia - po pierwsze GRATULACJIE!!!
Bardzo się cieszę z radosnej nowiny

Co do brzóz - na moje oko, jest to co ma być.
Podobne całkiem do moich
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
iwka 08:17, 11 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
gabriela_krajewska napisał(a)


Dzięki

Tak popatrzyłam jeszcze u Jolki i się upewniłam, że te moje to jednak Doorenbosy.

U nas ogólnie rewolucje w ogordzie w życiu
Wiosną powiększy nam się rodzinka Dlatego wszystkie roboty ogrodowe zwolniły. Czekają aż pokażę palcem co i gdzie sadzić Także Iwka - to podejrzewalaś?


Kochana gratuluję, nie śmiałam pytać ale nocha to ja mam Takie rewolucje są najważniejsze w życiu, całuski podwójne
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
gabriela_kra... 10:28, 11 sie 2015


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Jolka, Iwka - dzięki No fakt - będzie się działo

U nas już drugi tydzień mega upały. Wszystkie roboty ograniczam do minimum. Mąż "walczy" z trawnikiem, ja ratuję Katalpę. Słońce popaliło mi jedną funkię i wierzbę Hakuro. W zeszłym roku kupiłam 3 hortensje Kyuschu białe, posadziłam z drugiej strony domu bo i tam pomału trzeba zagospodarować teren, a jedna z nich kwitnie mi na różowo mam niespodziankę.
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 20:40, 12 sie 2015


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Takie cuda udało mi się przy okazji wizyty z mężem w markecie budowlanym wyczaić i to za 9,95 za szt. W sam raz do brzózek.

____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies