Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gabisiowy ogród...początki....:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Gabisiowy ogród...początki....:-)

sierotka 12:55, 22 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Obejrzałam te strony i oczopląs tak tam ładnie to z jakiego drzewa te deski ?co ????
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 12:56, 22 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Gabrysia ja widziałam tez wzory
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
gabriela_kra... 12:59, 22 lut 2018


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Wybaczcie, że odgrzewam stary kotlet, ale Sierotka przypomniała mi stare dobre czasy i tak się składa, że swoje skrzynie - jak powstawały mam tylko w wątku o skrzyniach, a jak wkleję tu to zawsze odnajdę.







____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 12:59, 22 lut 2018


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
sierotka napisał(a)
Obejrzałam te strony i oczopląs tak tam ładnie to z jakiego drzewa te deski ?co ????


Zwykłe sosnowe
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
iwka 12:59, 22 lut 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
gabriela_krajewska napisał(a)


Iwuś - sama już nie wiem, myśleliśmy z mężem o prostych liniach już dawno, ale zawsze jakoś nie było po drodze. Temat wrócił. Głównie dlatego, że zmieniliśmy wjazd, zmienił się trochę kształt rabaty przy bramie, nic mi tam nie pasuje. Poza tym zawsze chciałam zmienić ten przód, no i moja mieszanka przy samym płocie iglak - tuja wylatuje....

no to widzę rewolucja na całego będzie ja bardzo lubię linie proste, też zmieniałam swoje fale.
Tylko musisz dobrze je rozplanować, żeby nie robić często uskoków, na krótkich odcinkach bo w rogach kosi się koszmarnie, zawsze coś zostanie w kąciku.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
sierotka 13:08, 22 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
No widzisz krótko i treściwie ha ha i obilas w środku czym???
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
gabriela_kra... 13:45, 22 lut 2018


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
W środku folia kubełkowa na spód siatka przeciw kretom.



____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 13:46, 22 lut 2018


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
iwka napisał(a)
no to widzę rewolucja na całego będzie ja bardzo lubię linie proste, też zmieniałam swoje fale.
Tylko musisz dobrze je rozplanować, żeby nie robić często uskoków, na krótkich odcinkach bo w rogach kosi się koszmarnie, zawsze coś zostanie w kąciku.


No to mi właśnie nastręcza problemów, tzn. najpierw muszę iść ze sznurkiem i wyznaczyć linie, wtedy zobaczę co i jak. Też właśnie nie chcę za wiele uskoków, a mam tyle łuków, że masakra...Trzeba to zrobić z głową.
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
sierotka 13:50, 22 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
gabriela_krajewska napisał(a)
W środku folia kubełkowa na spód siatka przeciw kretom.





Gabrysiu jestes wielka dzięki za ten instruktarz Niby wszystko proste ,ale szkoda popełniać błedy tym bardziej ,że u mnie nie ma komu ich poprawiac , super że zrobiliście i piękne są efekty i co na to sąsiad zza płota? ha ha
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
gabriela_kra... 09:49, 28 lut 2018


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
sierotka napisał(a)


Gabrysiu jestes wielka dzięki za ten instruktarz Niby wszystko proste ,ale szkoda popełniać błedy tym bardziej ,że u mnie nie ma komu ich poprawiac , super że zrobiliście i piękne są efekty i co na to sąsiad zza płota? ha ha


Zza płota jest nowa sąsiadka...stary sąsiad się rozwiódł, dom sprzedał i mieszka dalej i w sumie mam w nosie co sobie myśli on czy inni

____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies