Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach

Selly 09:37, 27 kwi 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Alikia napisał(a)
Tu ta sama rabata tylko już w 2/3 swojej wielkości. Może po weekendzie majowym będzie w całości






Z tego ujęcia widać lepiej. Fajny efekt uzyskałaś. A byliny tu jakieś planujesz ? Czy tylko krzewy ?
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
AgnieszkaW 09:51, 27 kwi 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Zmienia się wszystko i pięknieje u Ciebie, pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
zaga 18:47, 27 kwi 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Witaj Alu widzę, że u Ciebie wiosna ostro ruszyła i Ty też uwijasz się. Cisy rzeczywiście tfu, tfu dorodne. Ile płaciłaś za nie ( jak to nie tajemnica )
I pamiętaj! uważaj na kręgosłup i wszystko w przysiadziku.
____________________
Agata - Ogród Zagi
bella 10:41, 28 kwi 2013


Dołączył: 10 lut 2013
Posty: 200
Alu widzę że ogród zmienia sie w szybkim tempie. Czekam na wiecej zdjęć. Jestem ciekawa efektu koncowego.
____________________
Iza Duży ogród i brak pomysłów
Alikia 10:52, 28 kwi 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Selly, bylin już tam raczej nie dam, przynajmniej w tym sezonie bo nie do końca wiem co mi się tu zmieści.
Zago za cisy płaciłam 12 zł - są ładne ale trochę niskie. Chciałam większe ale nie było

Kupiłam ostatnio konwalnika na frontową rabatę chciałam go posadzić tak w formie rozrzuconej w kamykach i efekt mizerny - wcale go w tych kamykach nie widać.... Chyba go stamtąd zabiorę.. nie zrobiłam zdjęć bo się rozpadało to byście mi coś podpowiedzieli.
Na wizualizacji wygląda tak:


Miał być na tym pustym polu konwalnik ale ginie - może dosadzić tak więcej kulek danica ? Jak myślicie?
Tylko jeżeli kulki to w jakiś uporządkowany sposób czy nie ?
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
bella 22:19, 28 kwi 2013


Dołączył: 10 lut 2013
Posty: 200
Alu tym razem ja sie troszeczke pobawiłam z twoim zdjeciem a może coś takiego?



____________________
Iza Duży ogród i brak pomysłów
Selly 09:43, 29 kwi 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Ja bym dosadziła jeszcze więcej roślin, bo pusto jakoś....
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
zaga 16:20, 29 kwi 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Według mnie cena dobra i cisy śliczne. U nas za 12 zł. to kupię drapaczki o połowę chudsze.
____________________
Agata - Ogród Zagi
Alikia 18:38, 29 kwi 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Bello i Selly tam jest trochę mniej miejsca niż się wydaje i całej rabaty nie pokazałam bo nie miałam zdjęcia ale dzięki za zainteresowanie
W tym momencie rabata wygląda jak na zdjęciu poniżej i pewnie dosadzę jeszcze kulki danica po drugiej stronie jałowca

I z drugiej strony patrząc:
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
21:54, 29 kwi 2013
Alikio, cieszę się, że bywasz u mnie, dziękuję bardzo za ciepłe słowa

Liatry łatwo dzielić i przesadzać jesienią, więc zawsze można zmienić koncepcję i mieszać w różny sposób kolory, każdego sezonu inaczej w dodatku są wtedy okazałe.
Dowiedziałam się o możliwości dzielenia bulwek od Basi.
Ja bardzo lubię, gdy pomiędzy iglakami kołyszą się kwiaty na długich łodygach, dokupię też białą liatrę i wymieszam kolory, podsunęłaś mi pomysł

Przesyłam pozdrowienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies