Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

Kondzio 21:58, 04 lip 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
ślicznie uwielbiam twój ogród hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
siaaska 22:02, 04 lip 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Rany jak cudnie Mam nadzieję kiedyś zobaczyć na żywo Twój ogród bo wygląda bajecznie Strasznie mi się podoba ta różnica poziomów i te wszystkie murki

Jak nazywa się ta czerwona żurawka? I to czerwone przy schodkach wokół czegoś na pniu co to?

Firletką też się zachwycam U mnie zaledwie jeden krzaczek ale zastanawiam się jak go powiększyć? Rozsady? Sianie? Pomóż bo u Ciebie ta ilość zachwyca
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
AgnieszkaW 22:39, 04 lip 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Debro, umiejętności kamieniarskie nabywa się metodą prób i błędów, wierz mi, że nie zawsze wszystko wychodzi jakby się chciało, ale postawiliśmy na naturę, nie na perfekcję. Wszystkie schody, murki, słupki, ścieżki mój M robił sam (oczywiście ja mu dzielnie pomagałam).

Reni, połączenie bordo z zielenią fajne, ale o wiele ciekawsze i ładniejsze jest połączenie borda z szarością, które też stosuję w ogrodzie.

Kondzio, dziękuję, hi, hi.

Asiu, na pewno się kiedyś uda. Masz nie tak daleko. Żurawka to Gorgia Peach (na fotce jest fajnie podświetlona słońcem i dlatego tak wygląda). Kompozycja przy schodkach to świerk Glauca Globosa podsadzony berberysem Admiration, który ze wszech miar polecam, bo jest śliczny (tylko trzeba poczekać trzy lata, aby był taki ładny). Firletka kwiecista to roślina dwuletnia (jak bratki czy naparstnica), ale ja po kwitnieniu ścinam i mam ją już trzeci rok - jako bylina. Wysiewa się sama wokół rośliny matecznej i po całym ogrodzie. Z każdym rokiem jest jej więcej. Ja miałam dwie malutkie sadzonki, a teraz mam full. Możesz zebrać nasionka (za jakieś dwa tygodnie) i wysiać od razu w docelowe miejsce.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Madzenka 22:44, 04 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wszystko podziawiam - kota plażowicza i zakątki.
Nie mogę się doczekać 'moich' łanów lawendy przy Twojej furtce
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AgnieszkaW 22:53, 04 lip 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Marzenko, zajrzyj na stronę 164 i wstecz - tam masz lawendowe zakątki. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Madzenka 23:13, 04 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
jak mogłam przegapić moją rabatę !! a myślałam, ze na bieżąco jestem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AgnieszkaW 23:20, 04 lip 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
na dobranoc
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Debra 23:21, 04 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
AgnieszkaW napisał(a)
Debro, umiejętności kamieniarskie nabywa się metodą prób i błędów, wierz mi, że nie zawsze wszystko wychodzi jakby się chciało, ale postawiliśmy na naturę, nie na perfekcję. Wszystkie schody, murki, słupki, ścieżki mój M robił sam (oczywiście ja mu dzielnie pomagałam).



To 'postawienie na naturę' jest u Was widoczne w każdym calu ogrodu. Dlatego taki cudny.
Wszystko Wam wychodzi super!
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
JoannA 23:21, 04 lip 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
I jak tu teraz zasnąć
dobrej nocy Agnieszko
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Mala_Mi 23:28, 04 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
AgnieszkaW napisał(a)
na dobranoc

Wiedziałam kiedy zajrzeć na dobranoc
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies