Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

bogumila 23:04, 24 mar 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Piękne otoczenie...i będzie co sadzić i siać...serdecznie pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
popcorn 10:32, 25 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgosiu wreszcie zajrzałam do Ciebie. Fajny ogródek, to boczna część domku szeregowego? Przynajmniej działki masz więcej niż w środku
Fajna działka z potencjałem. Odgrodziłabym się czymś szczelnym, zimozielonym od sąsiadów, skoro liguster nie chce rosnąć? nie mam z tą rośliną doświadczeń...
fajna rabata- przedogródek, podoba mi sie skarpa z tymi kamyczkami I wiąz bardzo ładny

pozdrawiam!!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 22:42, 25 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Małgosiu co dziś robiłas ? , nie teskniłaś przypadkiem do nas?

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 00:42, 26 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witam moich miłych gości, Bogumiłę, Karolinę i Bogdzię cieszę sie że nie jestem tu sama i że ktos do mnie wpada od czasu do czasu. z miłym słowem.
Nie miałam czasu zaglądać do forum bo dzień wypełniony praca zawodowa, na tyle że siedziałam w biurze prawie do 18....
Tęsknię za OGRODOWISKIEm - to jasne ale.. cóż siła wyższa. Pewnie i ten tydzień upłynie jeszcze na domowych pracach, zakupach świątecznych, pieczeniu ciast, pasztetu etc i na forum będzie czasu brakować...
Mam już narysowany aktualny plan mojego ogródka i dojrzewa we mnie lista roślin które chciałabym w nim mieć, największy problem mam z rozmieszczeniem ich układem rabat, biorąc pod uwagę te elementy które już są. Myślę, czytam, podglądam i...łeb mam wielki jak sklep.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Urszulla 06:51, 26 mar 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21802
Witaj. Na O. znajdziesz wiele rozwiązań do swojego ogrodu
Spotkanie na pewno Cię nastroiło wspaniale.
i ładne zakupy zrobiłaś.
Pozdrawiam.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Margarete 13:21, 26 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Urszullo,
miło mi że moge na swoim watku powitac kolejna przyjazna mi osobę. Pozdrawiam.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 19:14, 26 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pokaż co sobie kombinujesz Jak nie teraz to po świętach
najlepszego!

ja mam z głowy bo jadę do Rodziców, więc w gości. Okna czekają na cieplejsze czasu, bo na razie jest - sama widzisz jak jest
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Maria667 19:50, 26 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Witam Małgosiu serdecznie!
Miło, że do mnie zaglądnęłaś. Niestety, w Małopolsce zima panoszy się w najlepsze. W ciągu dnia był zaledwie -1 stopień, ale wiał lodowaty wiatr, który sprawiał, że było strasznie nieprzyjemnie.
Oglądnęłam Twój ogród. Masz duży potencjał, piękne tło i chyba sporo miejsca (jeśli się dobrze dopatrzyłam). Rabatka z macierzankami bardzo ładna. Nie jestem jednak przekonana, czy będziesz zadowolana z tych nasadzeń . Macierzankę trzeba ciąć, aby się odnawiała. Ma więc taki okres przestoju, kiedy nie wygląda zbyt atrakcyjnie. No, ale decyzja należy do Ciebie. Sama zobaczysz z upływem czasu jak to będzie wyglądało.Ogród to takie miejsce, które wciąż się zmienia.
Po takich zakupach będzie dużo kolorów w ogrodzie

____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Maria667 21:45, 26 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
adom1206 10:42, 27 mar 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Małgoś udane zakupki miałaś jak widzę.Mi do gustu przypadły te donice z lawendą,ślicznie wyglądają.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies