Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Maria667 13:41, 03 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Małgosiu!
Widzę, ze krajobraz w całej Polsce nam się ujednolicił. A i ogrody wszędzie jakby takie same.... Biało i biało
Pozdrawiam ciepło
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Betka 14:44, 03 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witaj!ładny masz ogród A wiosna w tym roku nas nie rozpieszcza .Wczoraj pisałam że świeci słońce a dzisiaj światy nie widać za oknem
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Bogdzia 14:35, 04 kwi 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zaczyna się ocieplac, myslę ze u Ciebie również, może się tej wiosny w końcu doczekamy. Pozdrówka .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 01:27, 07 kwi 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hej wszystkim zaglądającym do mnie, znów zakupy poczyniłam ale tym razem pohamowałam sie przed zakupem roślin , kupiłam tylko nawozy i ziemie,. ale tak mnie ciągnie w stronę stoisk i działów ogrodniczych jakby jakiś magnes.... a przecież Danusia mówiła i pisała i sama to wiem że najpierw muśże mieć plan nasadzeń, jakaś klarowną koncepcje a tu jeszcze mam cały czas w głowie mętlik, co podejrzę jakiś wątek to mi sie podoba i znów zmienia mi sie plan i znów i znów....
nie umiem sie zdecydować czego chce... ha, ha, ha Ojej chyba przestane czytać i wchodzić na Ogrodowisko... to mi sie samo w głowie ułozy...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Ewa4 09:50, 07 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
A to nie tylko Ty tak masz ja też obiecuję sobie że nic już nie będę kupować a zawsze z roślinką do domu wracam a co tam.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Bogdzia 10:05, 07 kwi 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja w tym roku nakupiłam lilii i myślałam że posadzę je do ogrodu a musiałam posadzic w doniczki bo wszystko rosło a do ogrodu nawet wejsc sie nie da.Pozdrawiam Małgosiu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AgnieszkaW 10:57, 07 kwi 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Wszystkim nam się marzą zakupy Malgosiu. Też już bym chciała obsadzić donice (a właściwie stare gliniane garnki, które zreaktywowałam do drugiego życia, tym razem ogrodowego). Na razie jednak cierpliwie czekam, choć cierpliwość się kończy. Serdecznie Cię pozdrawiam. Miło, że wpadasz na mój wątek.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Debra 11:45, 07 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Przyszłam z rewizytą i widzę, że mamy ogrody na podobnym etapie. Trawnik, krzewy na obrzeżach, poczatki rabat - duzo pracy przed nami, a w sumie to cieszy.
Tylko niech juz będzie mozna coś robić!
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Mala_Mi 12:08, 07 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Moje lilie też w doniczkach.. a jeden martagon .. ma pąk kwiatowy.... ciekawe czy w takich warunkach da radę
I też trudno mi się oprzeć i czegoś nie kupić z chabazi do ogrodu lub domu...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Maria667 12:37, 07 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Margarete napisał(a)
No, no gratuluję odwagi a efekt na pewno bedzie super, tylko trochę sie zazielenia i zagęszczą te wycięte chmurki. ten drugi okaz wygląda po cięciu ciekawiej bo ma więcej gałązek rozłożonych w pionie i to daje fajny efekt a ten pierwszy to i tak musi wyglądać inaczej bo on sam z siebie ma taki kolumnowy pokrój. Ale generalnie jest ok, ja tez ostrze sobie zęby i... narzędzia .. dosłownie na cięcie iglaków. Mam do odświeżenia kilka ale sprzet do pracy mam zawodny więc zamówiłam sobie przez neta nowe nożyce szpalerowe, w poniedziałek powinny dojść to akurat może śniegu ubędzie i będe miała w przyszłym tygodniu dostęp do roślin. Jak powycinam to tez sie pochwale na swoim wątku !


Małgosiu!
To nie odwaga, to desperacja
Do pierwszego cięcia nożyce szpalerowe raczej nie będą mieć zastosowania. W późniejszym okresie do podkrślenia kształtów jak najbardziej. Wszystko cięłam małym sekatorem, bo strasznie dużo było tam zaschniętych, drobnych gałązeczek.
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies