Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 13:28, 27 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hurra!!!u nas pada od 15 minut i to dość intensywnie. Nie za mocno i gwałtownie, nie nie -tak akurat jak terzeba.
A w tle nawet słychać jakieś pomruki burzy. Ale pal sześć burzę-mamy prawdziwy deszcz, nie pokropek jak to bywało ostatnio ale prawdziwy, ciepły, letni deszcz.... nareszcie
Nie myślałam że się tak stęskniłam za zwykłym deszczem...niech pada, odpukać - byle nie zapeszyć, niech popada jeszcze jak najdłużej....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jolanka 13:45, 27 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Margarete napisał(a)
Hurra!!!u nas pada od 15 minut i to dość intensywnie. Nie za mocno i gwałtownie, nie nie -tak akurat jak terzeba.
A w tle nawet słychać jakieś pomruki burzy. Ale pal sześć burzę-mamy prawdziwy deszcz, nie pokropek jak to bywało ostatnio ale prawdziwy, ciepły, letni deszcz.... nareszcie
Nie myślałam że się tak stęskniłam za zwykłym deszczem...niech pada, odpukać - byle nie zapeszyć, niech popada jeszcze jak najdłużej....

No popatrz, nam to dogodzić. A to słońca chcemy, a to deszczu, a to ma być zimniej, a to cieplej Och, te baby ogrodniczki, normalnie inny gatunek człowieka
No to padaj deszczyku tyle ile potrzeba
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Margarete 13:48, 27 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jolanka napisał(a)

No popatrz, nam to dogodzić. A to słońca chcemy, a to deszczu, a to ma być zimniej, a to cieplej Och, te baby ogrodniczki, normalnie inny gatunek człowieka
No to padaj deszczyku tyle ile potrzeba

Ty u mnie a ja u ciebie buszuję...telepatia!?!?
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 13:55, 27 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Jolu potrzeba tego deszczu oj potrzeba....niech pada
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:07, 27 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Czy wy to widzicie?!? Jest deszcz...deszcz..deszcz..hurra




____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:15, 27 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Pada całe popołudnie z przerwami co prawda ale tak nienachalnie nieintensywnie ale równo i spokojnie a ogród czuję to normalnie że oddycha i uśmiecha się do mnie z powodu tego deszczu....
Ja też od razu mam lepszy humor!!!

Ta długotrwała susza bardzo mnie demotywowała i nie chciało mi się nic robić w ogrodzie ani nawet robić fotek ogrodu, a dziś nowy duch we mnie wstępuje i choć światło już słabe to poleciałam zrobić foty oddychającego deszczem ogrodu



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:18, 27 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Jeszcze wciąż mam suchy paskudny trawnik, zniszczone suszą rośliny i takie smutne widoki...

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:21, 27 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale liczę że zapowiadany następny deszczowy tydzień to zmieni i będzie choć troszkę lepiej .
A póki co cieszę się razem z moim ogrodem z dzisiejszego deszczu

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:26, 27 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nad Łodzią przeszła podobno jakąś całkiem poważna ulewa i napsociła trochę, pozalewane są niektóre dzielnice -u nas na szczęście deszcz spokojny, długotrwały i tak oczekiwany od dawna.
Pokażę więc jeszcze troszkę obrazków z dzisiejszego deszczowego ogrodu (na wypalony trawnik nie patrzymy!)...


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:29, 27 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale mi humor poprawiła ta dzisiejsza pogoda czego i wam wszystkim życzę






I podlewać dzisiaj nie muszę ;-:
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies