Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 11:15, 25 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
aga55 napisał(a)
Małgosiu, było mi niezmiernie miło poznać Ciebie i Mariolę. Dziękuję za wspólną jakże ekscytującą podróż
Jeśli uważasz, że Twój ogród jest przesuszony to uwierz mi, że są tacy(ja) co mają gorzej. Las wypije każdą kroplę wilgoci. Ale nie ma co płakać, kiedyś w końcu przyjdą deszczowe chmury.
Buziaki

Aga ! Licytować sie nie bedziemy gdzie gorzej...o nie
Susza mnie wnwerwia jak i każdego i martwi bo nie widać z roku na rok poprawy a jest gorzej - ale o to mniejsza, szkoda chyba nerwów...
Co do spotkania to i mnie cieszy fakt że sie poznałysmy, spedziłysm wsplnie fajne popołudnie, było wesoło, miło i ...smacznie ( twoja pasta pychota !)
A gdzie przepis na paste i na chlebki ?
Do nastepnego spotkania !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:22, 25 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Gosiu bardzo dziękujemy za to że poświęciłaś nam tyle swojego czasu. Za cudowne pokazanie Łodzi i wspaniałe opowieści. Kochasz widać to miasto a i my zobaczyliśmy Łódź zupełnie inaczej dzięki Tobie, Madzi i Mariolce Szkoda że czasu więcej nie było ale nic straconego na 100% wrócimy. Kochana, jesteś cudowna pod każdym względem serdeczna ,ciepła i gościnna a rodzinkę masz rewelacyjną Wielkie buziaki i mam nadzieję że niedługo się zobaczymy u MnieOgród pomimo że umęczony upałami pomyślany wspaniale i widać w nim dobrą rękę i fajne pomysły. Mam nadzieję że deszcze i do Was dotrą a wtedy wszystko odżyje i znowu będzie cieszyć bujnością

Dziekuje za komplementy i za wizyte u mnie
Wiem jak ten ogród wygląda i szkoda że byliście w takim momencie bo mój ogród miewał lepsze czasy...i lepiej wyglądał...
Miasto moje i Łódż rzeczywiście kocham, chętnie je pokazuje i sie nimi chwalę. Miło mi że chcieliście mnie słuchac i ze mną poszwędać sie i pozachwycać tym co wam pokazywałyśmy
Krzysia uściskaj za cierpliwość i poczucie humoru a zaproszenie do nas dla was jak najbardziej aktualne
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 12:26, 25 lip 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dobrze Was widzieć. Pozdrawiam Małgosiu!!!
____________________
Mój nowy ogródek
malgorzata_s... 12:48, 25 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Proszę

____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
yolka 18:08, 25 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Tak jak pokazujesz ogród to suszy nie widać, ale wiem, że jest, bo u mnie tez jest i prawie u wszystkich. Żal roślin, rodki mi chorowały, podlewam, ale przez te upały nie wiem czy wydobrzeja do zimy. Masakra jakaś.
Jeżówki masz ładne i nie wiedziałam, że masz lucyfera
Super spotkanie, fajne fotki, świetnie wszystkie wyglądacie. Macham do Was
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
anabuko1 22:16, 25 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Oj wcale Gosiu nie jest tak brzydko.
Kwitną roślinki.
Jezowki piękne
Fajnie was widzieć takie zadowolone super dziewczyny
Pozdrowienia przesyłam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margarete 23:38, 26 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
Dobrze Was widzieć. Pozdrawiam Małgosiu!!!

Szkoda że do nas nie udało ci się dotrzeć. Było fajnie i wesoło jak zawsze na spotkaniach u Bozenki ,:-
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:39, 26 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Proszę


Świetna pamiątka z fajnego spotkania i super to ujęcie Gocha ci wyszło
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:49, 26 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Tak jak pokazujesz ogród to suszy nie widać, ale wiem, że jest, bo u mnie tez jest i prawie u wszystkich. Żal roślin, rodki mi chorowały, podlewam, ale przez te upały nie wiem czy wydobrzeja do zimy. Masakra jakaś.
Jeżówki masz ładne i nie wiedziałam, że masz lucyfera
Super spotkanie, fajne fotki, świetnie wszystkie wyglądacie. Macham do Was

Same komplementy...aż się czerwienię od nich Dziękuję!

Kroksmię-lucyfera nam dzięki Bogdzi. Od zawsze chciałam go mieć i kiedyś tam przed laty byłyśmy na takim kiermaszu *Pamiętajcie o ogrodach* w Piotrkowie Trybunalskim i tam właśnie mi Bogdzię cebulki tego Lucyfera wypatrzyła. Szkoda że kupiłam ich tak mało bo jest śliczny. Przyrasta powolutku i Kępa jest już po latach wyraźnie większą ale i tak mam niedosyt. A co dziwne zimuje u mnie (odpukac!)od kilku lat bez żadnego specjalnego okrywania.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:54, 26 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
anabuko1 napisał(a)
Oj wcale Gosiu nie jest tak brzydko.
Kwitną roślinki.
Jezowki piękne
Fajnie was widzieć takie zadowolone super dziewczyny
Pozdrowienia przesyłam

Haj Aniu!
Jeżówki rzeczywiście kwitną i rosną bujnie -to jedyne moje pocieszycielki na te nerwy skołatane i wymęczone suszą

Spotkanie świetne było -to fakt,bo świetni ludzie wzięli udział w tym spotkaniu jak to na Ogrodowisku bywa -fajnie i wesoło ale za krótko
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies