Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 21:55, 20 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)
Małgosiu witaj,

jak kolorowo u ciebie i bukszpan jak urósł . Widać że rabaty podlewasz. Ma dzisiaj w nocy padać, mam nadzieję że prognoza się sprawdzi bo susza ogromna i deszcz bardzo potrzebny.

O fajnie Reniu że zagladasz
Kolorów na rabatach trochę mam ale na tle tego suchego trawnika to wszystko wygląda byle jak. I to ciągłe podlewanie godzinami - dużo czasu i pieniędzy wymaga....
Też czekam na te zapowiadane deszcze ale póki co ani kropelki
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:05, 20 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
anabuko1 napisał(a)

Ogród Gosiu masz bardzo ładny i kolorowo kwitnący.
Jeżówek zgromadziłaś sporo.I wszystkie śliczne.
A na 4 fotce , co to za odmiana ??
Hortensje piękne
Trawa może jeszcze się odbuduje.

Zabij mnie -nie pamiętam Aniu gdzie wsadzilam karteczkę z nazwą. Nie pamiętam
A za komplement dziękuję bardzo.
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margerytka40 08:10, 21 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Małgoś podzielam Twoje rozgoryczenie na tę okropną suszę bo u nas to samo. Nic się nie chce nawet robić w tym popiole. Dziś w nocy nareszcie popadało trochę, mam nadzieję, że u Ciebie też?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
rozark 18:15, 21 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Margarete napisał(a)

O fajnie Reniu że zagladasz
Kolorów na rabatach trochę mam ale na tle tego suchego trawnika to wszystko wygląda byle jak. I to ciągłe podlewanie godzinami - dużo czasu i pieniędzy wymaga....
Też czekam na te zapowiadane deszcze ale póki co ani kropelki


u mnie na tyle popadało w nocy że nie podlewałam dzisiaj, może nawet uda mi się wsadzić jakąś doniczkę nabytą jeszcze w maju ha, ha
____________________
pozdrowionka
Margarete 19:54, 21 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)


u mnie na tyle popadało w nocy że nie podlewałam dzisiaj, może nawet uda mi się wsadzić jakąś doniczkę nabytą jeszcze w maju ha, ha

Oj oj -skad ja to znam... od wiosny mam zamiar dosiad trasę w kilku miejscach ale nie było sprzyjających warunków. Upały od końca maja przez czerwiec, lipiec z drobnymi przerwami a trawa nie posiana.
U mnie wczoraj w nocy też popadało i to nawet dość mocno - nie była to jakaś tam wielką ulewa -po prostu solidny deszcz. Nareszcie!!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:58, 21 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Margerytka40 napisał(a)
Małgoś podzielam Twoje rozgoryczenie na tę okropną suszę bo u nas to samo. Nic się nie chce nawet robić w tym popiole. Dziś w nocy nareszcie popadało trochę, mam nadzieję, że u Ciebie też?

Co zrobić - susza i już.... Miejmy nadzieję że koniec lata i jesień będzie jakaś normalna...
U mnie też sporo deszczu było. Nareszcie!Trawnikowi to już niewiele chyba pomoże ale chociaż dziś i jutro mam podlewanie z głowy
Pozdrawiam Asiu!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Nikita 02:23, 27 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Margarete dziękuję za zaproszenie, towarzystwo i transport.
Cudowny wyjazd (pomijając końcowe niedogodności motoryzacyjne). Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 11:55, 27 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale masz Gosiu wszystko bujne dorodne i zadbane! Trawnik odżyje, u mnie wyglądał tak samo, trzeba deszczu. Zazdroszczę wyjazdu ale mi było miło dostać buziaki od Was z drogi!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 16:47, 27 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)
Margarete dziękuję za zaproszenie, towarzystwo i transport.
Cudowny wyjazd (pomijając końcowe niedogodności motoryzacyjne). Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Na pewno będzie ok mam dobrego mechanika. Wiesz?
Mogę ci go chętnie polecić jak chcesz !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:51, 27 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
Ale masz Gosiu wszystko bujne dorodne i zadbane! Trawnik odżyje, u mnie wyglądał tak samo, trzeba deszczu. Zazdroszczę wyjazdu ale mi było miło dostać buziaki od Was z drogi!!!

Coś ty Karola bujnie to nie jest. Sucho i żółto i generalnie licho w tym sezonie u mnie w ogrodzie. A kwiatostany hortensji i róż o połowę mniejsze niż zwykle i o połowę krócej kwitną bo je przypieka. Ale już się nawet nie mam siły denerwować na tę pogodę....
Buziaki dla ciebie i Gabrysi
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies