Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 21:43, 03 wrz 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A może to lokator a nie lokatorka...?? Nie wiem ale generalnie była malutka, młodziutka...i na zbliżeniu miłe z niej zwierzątko. Dobrze że już się jej pozbyłam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
anabuko1 21:50, 03 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
dzikich lokatorek to wszędzie pełno.U mnie fiona pilnuje wszystkiego
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
popcorn 13:13, 04 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Margarete napisał(a)

Coś ty Karola bujnie to nie jest. Sucho i żółto i generalnie licho w tym sezonie u mnie w ogrodzie. A kwiatostany hortensji i róż o połowę mniejsze niż zwykle i o połowę krócej kwitną bo je przypieka. Ale już się nawet nie mam siły denerwować na tę pogodę....
Buziaki dla ciebie i Gabrysi


dziękuję Gosia! Ojtam nie widać! Wiadomo pogoda nie pomaga no ale co poradzić?

Pięknie masz U mnie klepisko na razie buahaha no ale w przechowalni wszystko rośnie, a warzywa na działce mają się dobrze. Mam nadzieję że ozdobne też będą rosły!

całuję i pozdrawiam Gosia!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 18:19, 04 wrz 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AnnaCh napisał(a)
Też się cieszę z tego jednego choć deszczowego dnia, dziś pokopałam trochę i o niebo lepiej, cały metr kwadratowy jestem do przodu
Te żywołapki też mam od lat i stosuję jak tylko usłyszę chrobotanie na strychu. U nas M zabija tylko muchy i komary

Ania to dzięki tobie kupiłam przecież tę żywołapkę i jak widzisz niestety mam a właściwie miałam okazję z niej skorzystać.....i to skutecznie
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 18:20, 04 wrz 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
anabuko1 napisał(a)
dzikich lokatorek to wszędzie pełno.U mnie fiona pilnuje wszystkiego

U mnie nie ma kota więc to ja sama muszę wyłapać te *lokatorki*....
Już lepiej żeby ich więcej nie było
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 18:21, 04 wrz 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)


dziękuję Gosia! Ojtam nie widać! Wiadomo pogoda nie pomaga no ale co poradzić?

Pięknie masz U mnie klepisko na razie buahaha no ale w przechowalni wszystko rośnie, a warzywa na działce mają się dobrze. Mam nadzieję że ozdobne też będą rosły!

całuję i pozdrawiam Gosia!


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:35, 07 wrz 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Czekam z utęsknieniem na deszcz. Zapowiadany deszcz....ani kropelka znowu od dwóch tygodni u nas nie spadła. Po suchej wiośnie, upalnym i makabrycznie suchym lecie to teraz jak widać nadchodzi sucha jesień...o rany. Wszystko mi wyschnie kompletnie chyba.... ogród brzydki, suchy, zmarnowany, aż szkoda patrzeć . Nie mam żadnej motywacji żeby iść do ogrodu cokolwiek robić. Najchętniej zaorałabym wszystko w cholerę albo zaciągnęła rolety w oknach salonu i kuchni żeby go w takim marnym stanie nie oglądać....
Eeeehhhh......

Dziś skosiłam resztki po trawniku, głównie wybujałe chwasty, zbierając przy okazji kosiarką suche opadłe liście. Ciut lepiej to wygląda ale nadal kiepsko w porównaniu do lat ubiegłych.
Jesień zagląda do mojego ogrodu coraz śmielej, trawy pokazują kłosy i wyszły już zimowity....
Idzie jesień......
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AnnaCh 22:01, 07 wrz 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
MAłgoś u mnie pada Pół godzinki, ale zawsze coś, u Was chyba też z tego co widzę na mapach, mam nadzieję, że tak.
Co do odczuć, to mam takie same, chyba zaoram wszystko, łącznie z wyburzeniem domu
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Margarete 22:08, 07 wrz 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AnnaCh napisał(a)
MAłgoś u mnie pada Pół godzinki, ale zawsze coś, u Was chyba też z tego co widzę na mapach, mam nadzieję, że tak.
Co do odczuć, to mam takie same, chyba zaoram wszystko, łącznie z wyburzeniem domu

Masz rację Aniu - jakieś pół godziny po tym wpisie spadło trochę deszczu. Z pół godziny popadalo i tyle. Dobre i to....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
GorAna 19:46, 12 wrz 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16016
Małgosiu, mam nadzieję, że wreszcie popadało u Ciebie.
Zostawiam serdeczności
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies