Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Anita1978 18:01, 17 kwi 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ja mieszkam w tą drugą stronę - bliżej piotrkowa , Sulejówku, w kierunku Tomaszowa raczej
____________________
ogródek Anity
popcorn 12:10, 18 kwi 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgosiu na kiermasz wybieramy się rano, ja obstawiam 8.30 najpóźniej 9ta Ale jeszcze się zgadamy. Umawiamy się już pod halą, tylko z 2 stron stoiska były w ub roku i niezbyt dużo, więc myślę że nie będzie się trudno spotkać
Najwyżej wertykulować będziemy w niedzielę, oddać muszę przed 9tą w poniedziałek. Co tam Pożyczamy z sąsiadami na spółkę, mam nadzieję oni oddawać będą

Miłego rowerowania

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 13:51, 19 kwi 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Karolinko, ok będę.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:56, 21 kwi 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Byłam dzis z dziewczynami z forum na giełdzie roslin w Łodzi pod halą sportowa, zakupy udane : wawrzynek wilcze łyko w niespotykanym białym kolorze za 10 zł, 3 trawy red baron po 8 zł ( w necie są min po 10 zł wiec była okazja ) do tego turzyca frosted curis- taka w złoto zielonym kolorze oraz 2 róże - dziewczyny mnie namówiły na Eden rosa i na Ingmar bergman. Miło tak kupowac w towarzystwie, one mi to doradziły, to odradziły, tu cos znalazły w dobrej cenie..... pozdrawiam Karolinę i Anitkę, a specjalne buziaki dla małej Oliwki, która lekko znudzona dziarsko towarzyszyła nam w zakupach.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 12:13, 21 kwi 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Idę wertykulować i napowietrzać mój trawnik....zobaczymy jaki efekt uda mi sie osiągnąć ...nigdy tego nie robiłam a trawnik ma juz ponad 10 lat.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 14:10, 21 kwi 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Daj znać jak poszła wertykulacja U mnie słabo chyba, pewnie noże M ustawił za wysoko, grabiłam przed chwilą i siana sporo jeszcze... no trudno, poprawki za rok, wertykulator oddany

Fajne zakupy Muszę poczytać o wawrzynku, mam nadzieję da radę u mnie od południowej strony w pełnym słońcu..
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 20:57, 21 kwi 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No, wertykulacja w ogrodzie zrobiona, pochwalę się ile tych śmieci, tego filcu i innych dudów było w moim nie tak przecież wielkim trawniku :

razem z naciętymi gałęziami wyniosłam 10 worów na śmieci - nie mam jeszcze kompostownika, a szkoda bo byłby fajny początek :

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 21:04, 21 kwi 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Weltykulator ustawiłam na 3 w skali od 1 do 5, nie wiem czy dobrze bo robiłam to po raz pierwszy, są miejsca gdzie zryłam ziemię i takie gdzie ledwo ledwo ślad został


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 21:07, 21 kwi 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 21:11, 21 kwi 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A poza tym w 1/3 trawnika tu od strony tarasu musiałam najpierw zrobić pierwsze regularne koszenie, bo weltykulator by nie dał rady tak bujna i zieloniutka juz była trawa, a więc właściwie pierwsze koszenie trawnika w tym sezonie mam już za sobą - dość wcześnie jak na warunki tegoroczne,

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies