Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Krys 11:48, 05 lis 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)

Prawda - jacy świetni ludzie się tu na forum gromadzą - bezinteresowna życzliwość, chęć pomocy, troska o innych, szczere zainteresowanie problemami obcych przecież w sumie osób... to wszystko w dzisiejszych czasach jest towarem deficytowym - a my tu na O. to wszystko mamy ...i siebie nawzajem mamy...jesteśmy szczęściarzami

Nasza grupa łódzka fajna jest, zgrana i liczna - ale waszej tez niczego nie brakuje Gocha, i te fajne przyjaźnie zawierane dzieki forum..to jest nieocenione


Też sie podpisuje ja nic nie robie tylko podziwiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 13:15, 05 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)


podpisuję się pod tym obiema łapkami


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 13:20, 05 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kindzia napisał(a)
Ja też nie byłam zadowolona z tej ostatniej pogody...nic nie dało się ogrodowo zrobić. Ale teraz nam dopisuje, to zasuwamy. Pewnie u Ciebie też pracowicie Małgosiu?
Na pogodę 1.listopada też nie mogę narzekać, u nas zaczęło padać dopiero jak wracaliśmy z Częstochowy późnym popołudniem, więc nie zmokliśmy.

Pozdrawiam serdecznie Małgosiu

Cmentarze i wszystko co koło nich się działo zajęły mnie mocno, to prawda.
Biegałam i przed i w dniu 1 listopada..cóż taki czas. U nas padało od południa i z każdą godziną mocniej. Popołudniowa wizyta na cmentarzu była już w deszczu...

Teraz odrabiam zaległości w ogródku....liście, liście, liście.....a las za płotem wciąż dosypuje nowe porcje
Korzystam z pięknej słonecznej pogody. Lecę do ogrodu
Pozdrawiam Kasiu serdecznie !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 13:23, 05 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)


Też sie podpisuje ja nic nie robie tylko podziwiam

No i dobrze - odpoczywaj, regeneruje siły i organizm na później
Ja lecę teraz znowu do moich liści....od wczoraj je grabię i grabię i grabię,..i wywożę....i końca nie widać
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AgataP 15:48, 05 lis 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Ja tam "zgrabiłam" liście kosiarką, nawet ze żwirowego podjazdu ... Przemielone do worków i już tylko czekają by je umieścić w miejscu mniej widocznym. Będzie z nich ściółka za dwa lata... Reszta jeszcze na drzewach...
Nic więcej nie robię, ostatnią czynnością będzie jeszcze zakopczykowanie róż i tyle... mam więcej czasu dla dzieciaków i siebie buziaki Małgoś
____________________
Z Pszenicznej...
Bogdzia 16:35, 05 lis 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zaglądam , pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 16:45, 05 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O rany dopiero wróciłam....6 wielkich worów liści które ledwo wyciągnęłam do ulicy, takie ubite, mokre i ciężkie....no i oczywiście jeden pojemnik na bioodoady, pełniutki z czubem . Na jesień to ja powinnam mieć nie jedną a 10 puszek na bio . Jutro u nas odbierają - mam nadzieję że zabiorą i te wory pełne liści.

Zostało jeszcze dużo liści na drzewach, krzewach zarówno u mnie jak i w lesie za płotem także gdzieś dwa tygodnie może po pierwszych przymrozkach czeka mnie powtórka dzisiejszej akcji

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:47, 05 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Z tego wszystkiego nie zdążyłam porobić fotek z ogrodu. Mam tylko dwie dzisiejsze fotografie jeszcze pełne liści - przed grabieniem


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:47, 05 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Zaglądam , pozdrówka.

Wzajemnie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:51, 05 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AgataP napisał(a)
Ja tam "zgrabiłam" liście kosiarką, nawet ze żwirowego podjazdu ... Przemielone do worków i już tylko czekają by je umieścić w miejscu mniej widocznym. Będzie z nich ściółka za dwa lata... Reszta jeszcze na drzewach...
Nic więcej nie robię, ostatnią czynnością będzie jeszcze zakopczykowanie róż i tyle... mam więcej czasu dla dzieciaków i siebie buziaki Małgoś

Coś ty Agata u mnie kosiarka nie dałaby rady - pod jesionem to było grubo po kostki

U mnie też jeszcze trawy do powiązania, róże do zakopcowania, meble z tarasu do schowania ( to juź syn zrobi bo ciężkie) no i mogę potem czekać na zimę i na wiosnę
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies