Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Bogdzia 17:18, 27 paź 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Do wiosny możesz poczekac a może nawet i dłużej ale juz na Wszystkich Świętych mocne wiatry zapowiadaja i oczywiscie w łódzkim najmocniejsze 90/100km na godz a kto wie czy nie bedzie gorzej w tak zwanych porywach.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 12:44, 29 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Margarete napisał(a)
U mnie od piątku wizyta dzieci i wnuków. Nie narzekam na nudę, oj nie...
Dzieci pomagają mi sprzątać liście



A poza tym w ogrodzie jeszcze trochę kolorów ale zimno, mglisto i popaduje...



No i moje biedne drzewo....jeszcze wciąż mnie cieszy kolorami- nie wyobrażam sobie tego widoku na las bez niego...



Wspaniałą rodzinka, wnusie śliczne i do tego pomagają zbierać liście.
Ogród jesienny uroczy, pełno drzew i koloru, mam nadzieję, że uratujesz swoje drzewo, pozdrawiam Małgoś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
paniprzyroda 16:54, 29 paź 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Rodzinka w akcji super Jak tam drzewo dziś, mam nadzieję, że się nie daje wiatrowi. Buziak.
____________________
Dwa ogrody
Margarete 19:34, 29 paź 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Do wiosny możesz poczekac a może nawet i dłużej ale juz na Wszystkich Świętych mocne wiatry zapowiadaja i oczywiscie w łódzkim najmocniejsze 90/100km na godz a kto wie czy nie bedzie gorzej w tak zwanych porywach.

Chyba już to nasilenie wiatrów z tego orkanu Grzegorz mamy za sobą. Póki co drzewo że wzmocnieniami daje radę.
Za to mnie przewiało na cmentarzu Na Dołach i teraz kuruję się i rozgrzewam przy kominku i przy naleweczce z aronii i dzikiego bzu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:42, 29 paź 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Milka napisał(a)


Wspaniałą rodzinka, wnusie śliczne i do tego pomagają zbierać liście.
Ogród jesienny uroczy, pełno drzew i koloru, mam nadzieję, że uratujesz swoje drzewo, pozdrawiam Małgoś

Witaj Irenko !
Cieszę się że zaglądasz
Za komplementy dziękuję bardzo - już coraz mniej kolorów jesieni a coraz więcej szarugi i deszczów niestety.
Ratuję mój jesion jak umiem najlepiej. Zobaczymy....

Wnusie wpadają rzadko więc wykorzystujemy kaźdą chwilkę aby być razem i razem wspólnie coś robić. To też radocha - taka wspólna praca. Dziś już ani śladu po zbieraniu liści a trawnik znowu wygląda jak bym nic nie zbierała. Nasypało i nawiało liści na nowo....i robota od nowa ale taki jest urok ogrodu przy lesie - coś za coś
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ren133 19:42, 29 paź 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Cieszę się, że z drzewkiem wszystko ok tylko teraz Ty się nie rozlóż czasem
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Margarete 19:45, 29 paź 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Rodzinka w akcji super Jak tam drzewo dziś, mam nadzieję, że się nie daje wiatrowi. Buziak.

Na razie,je się trzyma .... Zobaczymy jak będzie dalej..

Leje, wieje, i liści na trawniku przybywa...może w przyszłym weekend uda się uporządkować i przygotować ogród do zimy.
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 19:52, 29 paź 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Dobra wiadomość o jesionie, może się uda. U mnie robi się już spokojniej. Jak pomyslę sobie, że jutro rano wstaję tracę humor...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margarete 19:53, 29 paź 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
ren133 napisał(a)
Cieszę się, że z drzewkiem wszystko ok tylko teraz Ty się nie rozlóż czasem

Zastosowałam "kurację" nalewkową - miałam resztkę w butelce nalewki z czarnego bzu z aronia oraz resztę derenióweczki w drugiej butelce...dzięki obu Mariolkom - chwała im za to dzięki dziewczyny . Normalnie jak jakaś patologia ...sama sobie nalałem i sama wypiłam na rozgrzewkę a!e wróciłam z cmentarza przewiana na amen i mokra ...teraz już mi cieplutko i miło
Dzięki Reniu za troskę
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:56, 29 paź 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Dobra wiadomość o jesionie, może się uda. U mnie robi się już spokojniej. Jak pomyslę sobie, że jutro rano wstaję tracę humor...

Ja też,..
Chociaż przez tą zmianę czasu wstawać będzie łatwiej
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies