Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Kindzia 19:58, 06 lis 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Berberys, wiadomo Małgosiu, ale jak Ci pięknie miskanty kwitną!!!

Obrywam zielone liście różom
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Nikita 00:56, 08 lis 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Margarete napisał(a)
Noo - wiedziałam - jak post o jakiejś nieludzkiej porze to albo ty Magda albo Jankosia .
Już ja długo siedzę w nocy i pokutuję na forum ale o tej porze to już padam i śpię...

Dziękuję za chęć pomocy - doceniam - ale dam radę sama - tak myślę, chyba że padnę bo ostatnio coś nie ten teges u mnie ze zdrowiem...

No, ja ostatnio chodzę spać ok. godz 3:30. Jak słyszę, że sąsiadka wychodzi do pracy to dla mnie znak, żeby wślizgnąć się pod kołderkę i iść spać. Jakoś wcześniej nie chce mi się spać.
Wczoraj w nocy mnie nie było na forum, bo o godz. 2:15 zaczęłam myć płytki w łazience, sprzątać toaletę, czyścić lustra w całym mieszkaniu, przecierać wszystkie drzwi i zmywać podłogi …jak mnie weźmie na sprzątanie to nic nie rządzi… Lubię w nocy pracować i już ! A że nie potrzebuję dużo snu, więc wszystko jest ok.

Z tym sprzątaniem liści to mówię serio… tym bardziej że czujesz się trochę nie teges - ofiaruję swoją pomoc, tylko daj znać wcześnie, żebym sobie czegoś nie zaplanowała.

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Gardenarium 17:10, 08 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zapożyczony krajobraz robi robotę. Kolory jesieni , cudne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Madzenka 13:41, 09 lis 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pięknie wybarwione berberysy dają urok ogrodowi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kasja83 09:11, 10 lis 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Margarete napisał(a)
Nie z rabat nie ruszam -zostawiam tam i tworzą "pierzynkę" dodatkową dla roślin. Sprzątam tylko liście z trawnika....i z tych fragmentów rabat gdzie mam żwirek. Choć dziś szło mi słabo że żwirku bo wszystko mokre. Na wiosnę te że żwirku zbiorę odkurzaczem jak przeschną a te na rabatach się same rozłożą.

U mnie właśnie rozkminka jak liści ze żwiru się pozbyć.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Margarete 11:25, 10 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
kasja83 napisał(a)

U mnie właśnie rozkminka jak liści ze żwiru się pozbyć.

Kasja - zobaczymy jak mi to wyjdzie - odkurzacz kupiłam w tym roku we wrześniu na promocji, miał swoje premierowe wejście ostatnio.... A ja póki co ze żwirku na moim placyku - tam gdzie mam miejsce na ławke, przy grillu i pergoli "odkurzałam" i jakoś mi szło tym odkurzacze że tak powiem jako tako czyli średnio - ale kładłam to na karb tego ze liście mokre...mam nadzieje ze na wiosnę jak wiatr je osuszy to pójdzie łatwiej
Buziaczki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:29, 10 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Madzenka napisał(a)
Pięknie wybarwione berberysy dają urok ogrodowi

Hej, Mandżeń, fajnie że zaglądasz !
Tak, tak berberysy i drzewa uroku dodają ale nie mam czasu się tym widokiem cieszyć...wychodzę rano i patrze chwilkę przy kawie przez okno, wracam to ciemno już...może w weekend chociaż popatrzę na te kolory bo z wychodzeniem do ogrodu to już będzie gorzej - raz że pogoda licha - ma wiać i lać albo tylko wiać...a dwa ze ja kaszląca jakaś i niedogrzana jestem
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:31, 10 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Gardenarium napisał(a)
Zapożyczony krajobraz robi robotę. Kolory jesieni , cudne.

O Szefowa u mnie ! Witaj Danusiu !
Tak, to jest duzy walor tego miejsca gdzie mieszkam - ten las za oknem, za potem - jak przychodzą znajomi i przyjaciele i oglądają ten zapożyczony krajobraz (szczególnie jesienią) to śmieją sie że mam za oknem tarasu i wykuszu kolejny "salon"
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:33, 10 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)

No, ja ostatnio chodzę spać ok. godz 3:30. Jak słyszę, że sąsiadka wychodzi do pracy to dla mnie znak, żeby wślizgnąć się pod kołderkę i iść spać. Jakoś wcześniej nie chce mi się spać.
Wczoraj w nocy mnie nie było na forum, bo o godz. 2:15 zaczęłam myć płytki w łazience, sprzątać toaletę, czyścić lustra w całym mieszkaniu, przecierać wszystkie drzwi i zmywać podłogi …jak mnie weźmie na sprzątanie to nic nie rządzi… Lubię w nocy pracować i już ! A że nie potrzebuję dużo snu, więc wszystko jest ok.

Z tym sprzątaniem liści to mówię serio… tym bardziej że czujesz się trochę nie teges - ofiaruję swoją pomoc, tylko daj znać wcześnie, żebym sobie czegoś nie zaplanowała.


Uwielbiam cię Madziu
Ale ty wiesz o tym ...
Buziaki!

p.s. ja tez z tych sprzątających i robiących np.pranie po nocach...cóż...dobrze że nie ja jedna
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:36, 10 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kindzia napisał(a)
Berberys, wiadomo Małgosiu, ale jak Ci pięknie miskanty kwitną!!!

Obrywam zielone liście różom


Dzieki za odpowiez - ty to jesteś solidna firma - dzis pyrtanie - dzis odpowiedż

O kurcze, a nie szkodzi to obrywanie potem tym różom ?
U mnie Leonardo jeszcze wciąz pieknie kwitnie. Pozostałe róże takie w pączkach, niektóre juz zmumifikowane...ale liści maja full...

Berberysa kocham, jest jeszcze bardziej pomarańczowy teraz - muszę go obfocić w weekend...i pokazać tu na forum

Buziaki Kindziu !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies