Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

malgorzata_s... 10:34, 31 paź 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Czytam że z drzewem po wiatrach okWnusie sama radośćNiewidzialna ręką na forum to fenomenDużo tu wspaniałych ludzi i chwilWasza grupa jest wspaniała
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
JoannA 18:08, 31 paź 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Z całych sił trzymam kciuki za Twoje drzewo Małgosiu. Tyle serca włożyłaś w walkę o jego uratowanie, więc wierzę że walka skończy się sukcesem.
A jak patrzę na zdjęcie tej cudnej gromadki pracującej w ogrodzie to od razu mi się przypominają słowa refrenu piosenki "Grunt to rodzinka".
I widać że dzieciaczki mają ogromną frajdę z pracy w ogrodzie.
Ciężki ten sezon dla nas Małgosiu. Mokre lato i brzydka jesień, ale ja jeszcze liczę na piękną i śnieżną zimę.
Pozdrawiam Małgosiu.


____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Bogdzia 09:00, 01 lis 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Czytałam wczesniej ale dopiero teraz piszę. to fajnie ze drzewo zabezpieczone i mam nadzieje ze zdrowa jestes. Mnie tez na cmebtarzu troche przewiało ale nie jest źle, nie rozwinęło sie bardziej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 12:12, 02 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Czytałam wczesniej ale dopiero teraz piszę. to fajnie ze drzewo zabezpieczone i mam nadzieje ze zdrowa jestes. Mnie tez na cmebtarzu troche przewiało ale nie jest źle, nie rozwinęło sie bardziej.


To dobrze że sie trzymasz

U mnie jeszcze liści duzo do zgrabienia w ogrodzie ale teraz ze względu na pogodę i zamieszanie z cmentarzami nie było kiedy tego robić - najbliższy weekend ma być pogodny i suchy to może uda mi sie popracować w ogrodzie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 12:16, 02 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
JoannA napisał(a)
Z całych sił trzymam kciuki za Twoje drzewo Małgosiu. Tyle serca włożyłaś w walkę o jego uratowanie, więc wierzę że walka skończy się sukcesem.
A jak patrzę na zdjęcie tej cudnej gromadki pracującej w ogrodzie to od razu mi się przypominają słowa refrenu piosenki "Grunt to rodzinka".
I widać że dzieciaczki mają ogromną frajdę z pracy w ogrodzie.
Ciężki ten sezon dla nas Małgosiu. Mokre lato i brzydka jesień, ale ja jeszcze liczę na piękną i śnieżną zimę.
Pozdrawiam Małgosiu.




To ja już dzis za śnieżną zime z góry podziekuję Joanno...odśnieżanie chodników i wjazdu do garażu to nie jest mój ulubiony "sport" o nie...
Niech popada na 3 dni przed Wigilią i niech poleży ten śnieg do 3 Króli a potem już nie chce śniegu u nas. Niech pada w górach dla narciarzy i dzieci na feriach tylko

Za kciukasy za drzewo dziekuje - przydadzą sie na pewno
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 12:20, 02 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Czytam że z drzewem po wiatrach okWnusie sama radośćNiewidzialna ręką na forum to fenomenDużo tu wspaniałych ludzi i chwilWasza grupa jest wspaniała

Prawda - jacy świetni ludzie się tu na forum gromadzą - bezinteresowna życzliwość, chęć pomocy, troska o innych, szczere zainteresowanie problemami obcych przecież w sumie osób... to wszystko w dzisiejszych czasach jest towarem deficytowym - a my tu na O. to wszystko mamy ...i siebie nawzajem mamy...jesteśmy szczęściarzami

Nasza grupa łódzka fajna jest, zgrana i liczna - ale waszej tez niczego nie brakuje Gocha, i te fajne przyjaźnie zawierane dzieki forum..to jest nieocenione
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
malgorzata_s... 14:28, 02 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Margarete napisał(a)

Prawda - jacy świetni ludzie się tu na forum gromadzą - bezinteresowna życzliwość, chęć pomocy, troska o innych, szczere zainteresowanie problemami obcych przecież w sumie osób... to wszystko w dzisiejszych czasach jest towarem deficytowym - a my tu na O. to wszystko mamy ...i siebie nawzajem mamy...jesteśmy szczęściarzami

Nasza grupa łódzka fajna jest, zgrana i liczna - ale waszej tez niczego nie brakuje Gocha, i te fajne przyjaźnie zawierane dzieki forum..to jest nieocenione

Przyjaźnie najcenniejsze
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Bogdzia 18:37, 03 lis 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)


To dobrze że sie trzymasz

U mnie jeszcze liści duzo do zgrabienia w ogrodzie ale teraz ze względu na pogodę i zamieszanie z cmentarzami nie było kiedy tego robić - najbliższy weekend ma być pogodny i suchy to może uda mi sie popracować w ogrodzie


Jutro ma byc ładnie wiec eMa do lisci zagonię ale ja duzo ich zostawiam by chroniły roślinki i dopiero po zimie wygrabuję , teraz głównie z brzóz i magnolii bo trawa pod nimi by wygniła.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
rozark 12:09, 04 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Margarete napisał(a)

Prawda - jacy świetni ludzie się tu na forum gromadzą - bezinteresowna życzliwość, chęć pomocy, troska o innych, szczere zainteresowanie problemami obcych przecież w sumie osób... to wszystko w dzisiejszych czasach jest towarem deficytowym - a my tu na O. to wszystko mamy ...i siebie nawzajem mamy...jesteśmy szczęściarzami

Nasza grupa łódzka fajna jest, zgrana i liczna - ale waszej tez niczego nie brakuje Gocha, i te fajne przyjaźnie zawierane dzieki forum..to jest nieocenione


podpisuję się pod tym obiema łapkami
____________________
pozdrowionka
Kindzia 08:13, 05 lis 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ja też nie byłam zadowolona z tej ostatniej pogody...nic nie dało się ogrodowo zrobić. Ale teraz nam dopisuje, to zasuwamy. Pewnie u Ciebie też pracowicie Małgosiu?
Na pogodę 1.listopada też nie mogę narzekać, u nas zaczęło padać dopiero jak wracaliśmy z Częstochowy późnym popołudniem, więc nie zmokliśmy.

Pozdrawiam serdecznie Małgosiu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies