Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Berberysy i liliowce pod stara gruszą ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Berberysy i liliowce pod stara gruszą ;-)

Debra 17:49, 09 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
zawitka napisał(a)
No kochana jak takie prostowanie i sadzenie toś usprawiedliwiona .Tak co się odwlecze . ale fakt te dni krótkie to i plany padają Pozdrawiam i działaj bo fajnie ciepło,


Kochana, ja mam teraz niemal obsesję, by to wszystko poprawić. Dzisiaj łatałam te linie trawnika, ganialam z darnią, przesadzałam....
No ale tę sobie pomyślalam, że listopad niedługo się konczy, to zostanie tylko grudzień, styczeń, luty, a w marcu to juz z powrotem do ogrodu )))))
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
AgnieszkaW 17:51, 09 lis 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Debro, skoro szefowa może, to ty tym bardziej możesz robić rewolucje (zauważ, że liczba mnoga) w swoim niewielkim/wielkim ogrodzie. Ja bym pewnie robiła, gdybym miała taki areał do ogarnięcia. Z drugiej strony wiem, że w ogródkach działkowych to nie takie proste. W każdym bądź razie Twoja dzialka wygląda coraz lepiej i piękniej
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Debra 17:57, 09 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
AgnieszkaW napisał(a)
Debro, skoro szefowa może, to ty tym bardziej możesz robić rewolucje (zauważ, że liczba mnoga) w swoim niewielkim/wielkim ogrodzie. Ja bym pewnie robiła, gdybym miała taki areał do ogarnięcia. Z drugiej strony wiem, że w ogródkach działkowych to nie takie proste. W każdym bądź razie Twoja dzialka wygląda coraz lepiej i piękniej


No tak własnie Agnieszko jest. Na takiej małej przestrzeni łatwo wprowadzać zmiany. Ja poza tym lubię zmiany, bo chyba nigdy nie jestem zadowolona z tego co mam. Zwykle krótko i zaraz chcę więcej, inaczej.
Ta moja działka zmienia się bardzo, i będzie jeszcze mnóstwo dalszych wersji i pomysłów.
Po to ją mam
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 18:05, 09 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Coś tu było nie wiadomo po co...
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
ewsyg 19:13, 09 lis 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Czy to są tuje Szmaragdy ?

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Debra 19:17, 09 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
ewsyg napisał(a)
Czy to są tuje Szmaragdy ?


Ewo, tak, tylko teraz ta meandrowa linia wygląda tak :


____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
ewsyg 19:37, 09 lis 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Wiem, wiem, że linia uległa wyprostowaniu. Mnie interesują tuje, to taka przymiarka do wiosny
W jakich odstępach je sadziłaś ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Debra 19:43, 09 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Tuje sadziłam co 50 cm. Chcę mieć bardzo szczelny żywopłot.
Teraz nadal mozna je sadzic, jak zapewne wiesz
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
ewsyg 19:52, 09 lis 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ja miałam zamiar sadzić je w rozstawie 60 cm. Obecnie nic nie robię na działce. Wreszcie wróciłam do pracy i próbuje dogonić stracony czas. Dodatkowo byłam na szkoleniu, które trwało trzy dni i jestem zła bo straszna lipa sfinansowana z unijnych pieniędzy. Lepiej by było przeznaczyć te pieniądze na dożywianie głodnych dzieci.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Debra 20:26, 09 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
ewsyg napisał(a)
Ja miałam zamiar sadzić je w rozstawie 60 cm. Obecnie nic nie robię na działce. Wreszcie wróciłam do pracy i próbuje dogonić stracony czas. Dodatkowo byłam na szkoleniu, które trwało trzy dni i jestem zła bo straszna lipa sfinansowana z unijnych pieniędzy. Lepiej by było przeznaczyć te pieniądze na dożywianie głodnych dzieci.


Wiesz Ewo, o szkoleniach akurat wiem mnostwo, szczególnie tych finansowanych z międzynarodowych pieniędzy. To rzeczywiście pozorowanie wyłącznie, że robi się coś pożytecznego, a główne korzyści mają organizatorzy

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies