Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Nebel

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nebel

Milka 06:15, 11 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Swietnie, kolor bardzo mi sie podoba, o tej porze pożądany
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
nebel 18:36, 13 mar 2018


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Powstaje dekoracja wielkanocna...cd.







To etap tworzenia. Czyli chodzi o to by klej dobrze związał.
____________________
Ogród Nebel
nebel 19:34, 13 mar 2018


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Wszystko co robię - robię to po raz pierwszy. Ale chyba właśnie w tym odnajduję radość.


____________________
Ogród Nebel
bogumila 15:40, 14 mar 2018


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Jak Ty to wszystko ogarniasz???
Tyle pięknych robótek...kilka widziałam latem na żywo ale teraz to już praca hurtowa.Piękne.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
danuta_szwajcer 16:03, 14 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
nebel napisał(a)
I jeszcze chciałabym pokazać to co robię...jak nie pracuję w ogrodzie !!!




Jakiś czas temu kupiłam sobie weneckie lalki.
Ubranie, tej z lewej zostało uszyte w całości przeze mnie...ale to dopiero nieudolne początki



Ale piękne masz te lalki Magiczne i tajemnicze Kwiatki w czerwonych filiżankach na parapetach energetyczne no i te Twoje robótki cudeńka to już cała pracownia Pięknie Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kasiek 21:44, 15 mar 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ewus, ida mrozy a u Ciebie tak przytulnie i swojsko Do kompletu, posylam iskre z ogniska i zapach goracej czekolady...
____________________
Bawarka
nebel 23:25, 15 mar 2018


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Kasiek napisał(a)
Ewus, ida mrozy a u Ciebie tak przytulnie i swojsko Do kompletu, posylam iskre z ogniska i zapach goracej czekolady...


Wow, skąd wiesz, że uwielbiam czekoladę?
Najlepszą jaką do tej pory piłam było to w Madrycie..polecam.

Iskra do kominka...no cóż, w Polsce mówi się o tym, żeby zakazać palenia w kominkach...ale chyba ekolodzy posuwają się zbyt daleko. Ja w tym sezonie paliłam u siebie może jakieś 5 razy. Zima była łagodna, więc było to tylko dla nastroju...czyżby i tego chcieli zabronić?

Zapowiadają nawrót zimy, więc wstrzymałam się ze kupieniem bratków i zrobieniem nowych nasadzeń w skrzynki na zewnątrz.
____________________
Ogród Nebel
nebel 23:29, 15 mar 2018


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
bogumila napisał(a)
Jak Ty to wszystko ogarniasz???
Tyle pięknych robótek...kilka widziałam latem na żywo ale teraz to już praca hurtowa.Piękne.Pozdrawiam.


Bogusiu, żadna tam praca hurtowa...to wszystko dla zabicia czasu zimą

Jak tylko będę mogła wyjść do ogrodu...'ciepnę' te swoje robótki z wielką przyjemnością.

Miło, że do mnie zaglądasz. Pozdrawiam i życzę zdrowia
____________________
Ogród Nebel
nebel 23:32, 15 mar 2018


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
danuta_szwajcer napisał(a)


Ale piękne masz te lalki Magiczne i tajemnicze Kwiatki w czerwonych filiżankach na parapetach energetyczne no i te Twoje robótki cudeńka to już cała pracownia Pięknie Pozdrawiam


Danusiu, dziękuję za miłe słowa.

Również pozdrawiam gorąco mimo, że straszą nas nadchodzącą nową falą mrozów i powrotem zimy
____________________
Ogród Nebel
danuta_szwajcer 16:09, 16 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
No niestety, wszystko to jakieś nienormalne, a na kwiecień zapowiadają ekstremalne burze, strach sie bać. No więc chyba nam pozostaje jednak napić się gorącej czekolady i posiedzieć przy kominku Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies